برای شروع

سلام

امروز عید نیمه شعبان، سالروز تولد پیام آور نور و امید است.  من نیمه شعبانو خیلی دوست دارم دیدن خیابانهای چراغانی شده و آذین بندی شده، شادی مردم، پخش شیرینی و شربت تو خیابونا.... یکی از بهترین لحظات زندگی من شبای نیمه شعبانه که با خانواده برای دیدن چراغانی خیابانو می ریم بیرون.  امسال نیمه شعبان مصادف با 18 شهریور ماه شده یعنی روز تولد من!  من امروز وارد 33 سالگی میشم.  هرچند که هنوز باورم نمیشه 32 سالم تموم شده. واقعاً سالها زود میگذرن خیلی زودتر از اونی که فکرشو بکنیم.  برای من که این 5-6 سال اخیر مثل برق و باد گذشتن. خیلی وقتا فکر میکنم یک کاری رو همین دیروز انجام دادم بعد که سالشو نگاه می کنم می بینم مال 3-4 سال پیشه.  انگار این روزها عقربه ها خیلی سریعتر می چرخند.  بگذریم چند سالیه که دلم می خواد یک وبلاگ داشته باشم، تا هم خاطراتم رو یک جایی ثبت کنم و هم مسایل علمی و کاری روز رو برای همکارا و هم رشته ای هام بنویسم.

اسم وبلاگ رو گذاشتم "برای فردا" چون به نظرم مطالبش بیشتر گزارش به نسل آینده است برای این نوشته میشه تا سندی باشه برای تلاش امروز ما، برای تلاش تمام کسایی که امروز با دل و جون کار میکنن تا فردای بهتری برای بقیه بسازند همونطوریکه نسلهای پیش از ما تلاش کردند تا ما از حاصل دسترنجشون بهره مند بشیم.

/ 2 نظر / 4 بازدید
جاويد

گذشت زمان بر آن‏ها که منتظرند، بسیار کند؛ بر آن‏ها که می‏هراسند، بسیار تند؛ بر آن‏ها که زانوی غم در بغل می‏گیرند، بسیار طولانی؛ و بر آن‏ها که به‏سرخوشی می‏گذرانند، بسیار کوتاه است؛ اما بر آن‏ها که عشق می‏ورزند، زمان را آغاز و پایانی نیست.

برای فردا

ممنون