ضرب و شتم دکتر قره یاضی

شنیده ها حاکی از آن است که:

دکتر قره یاضی معاون سابق وزیر جهاد کشاورزی و رئیس پیشین سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی که کاندیدای انتخابات مجلس هشتم بودند و در این چند ماهه اخیر دو تا مقاله درباره عملکرد وزیر جهادکشاورزی و وضعیت کشاورزی ایران نوشته بودند، هفته پیش در نزدیکی مجمع تشخیص مصلحت توسط 7-8 نفر به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفتند تا حساب کار دستشون بیاد!!!

 

ظاهراً شدت ضربات اونقدر هست که ایشون کاملاً فرصت داشته باشند در دوره مرخصی استعلاجی به عواقب نوشتن مقالات تحلیلی پی ببرند!

 راستش من کاری به شخصیت ایشون و فعالیت های سیاسی شون و دلایل نوشتن نامه هاشون و درست یا غلط بودن نوشته هاشون ندارم (من رو مقاله دومشون به خصوص اونجا که درباره برنج تراریخته نوشتند خیلی حرف دارم!) اما این هم درست نیست که یک محقق مملکت رو تو روز روشن بگیرند بزنند!!!

/ 8 نظر / 40 بازدید

گو خوردند زدند

من از اقوام نزدیک دکتر هستم . ایشان یک انسان وارسته و پاک هستند.ولی ضرب و شتم ایشان صحت ندارد .

عباس

حقش بود عوضی خیلیا رو از نونخوردن انداخته بود.

علي

من از خود دكتر شنيدم كه اين ضرب و شتم صحت دارد.

ارادتمند دکتر

سلام بنده دوسال است که با دکتر بزرگوار توفیق آشنایی پیدا کردم و ایشان را بسیار انسان متشخص محقق باادب و از همه گذشته دوست و دشمن اقرار دارند که چهره بین المللی هستند و از افتخارات ایران هستند اما حیف اینجا نخبگان همیشه مورد بی لطفی قرار می گیرند انشاالله خداوند به کتر طول عمر عطا نماید.

بنده خدا

سلام من دکتر رو میشناسم ایشون یه چهره ی علمی هستند و جز نوابغ کشاورزی و ژنتیک دنیا هستند. متاسفانه همیشه اینجوری بوده که هنرمند در چنگال بی هنر بوده ایشون جرمشون فقط گفتن حقیقت هستش در ضمن دکتر خیلی دوست داشتنی هستش

شیرین

با سلام . ای وای بر کسانی که این چنین شخصیت شایسته سالار و فرهیخته رو این چنین ازش استقبال میکنم .لیاقت شما همان محمود احمدی نژاد بی سواد و دارو دستش می باشد. من ایشون رو به عنوان یک دانشجوی فارغ التحصیل و محقق از نزدیک میشناسم ایشون لایق برترین جایزه هاست. ایشون خدمت های بزرگی به این مملکت کرده و آرزو میکنم دست هر ظالم و یزید زمانه که این کار و کرده از ته بشکند و ریشه اش قطع شود. ایشون نخبه ی علمی هستن . شخصیت افتاده حال متواضع ، متدین ، جسور ایشون زبان زد عام و خاص هست.معلومه یه همچین انسان فرهیخته ای باید حسود هم داشته باشد. واقعا این حرکات و حرف ها خجالت آور است! شرم کنید! شرم! بعد میگن ما چرا جهان سومی شدیم! .....وایی بر شما!