محرومیت غیرمنتظره کشاورزان نمونه از دیدار با رییس‌جمهور

مشخص نیست علت این ناهماهنگی که موجب اتلاف هزینه سنگین و نیز ناراحتی ارزشمندترین اقشار کشور شده ، چه موضوع مهمی بوده است؟
خبرنگار «تابناک (+)» گزارش داد: برنامه از پیش تعیین‌شده برای ملاقات صد کشاورز نمونه و نمایندگان شش هزار تعاونی روستایی با رییس جمهور در مصلای تهران که قرار بود فردا انجام شود، امروز به صورت غیر منتظره لغو شد.

بنا بر این گزارش، به این منظور هزاران تن از فعالان بخش کشاورزی و روستایی از اقصا نقاط کشور به تهران آمده و اسکان داده شده بودند تا امسال در مراسمی گسترده تر در مصلای تهران و با حضور عالی‌ترین مقام اجرایی کشور، از آنها تقدیر شود.

بر اساس شنیده‌ها، صبح امروز گفته شده مراسم مصلی لغو و فردا عصر صرفا 96 کشاورز نمونه برای دیدار با دکتر احمدی‌نژاد به ریاست جمهوری بروند.

با این حال، این برنامه نیز عصر امروز لغو شده و به افرادی که با هزینه ای سنگین به پایتخت آورده شده بودند، گفته شده به روستاهای خود بازگشته و یکشنبه بعد مراجعت کنند.

مشخص نیست علت این ناهماهنگی که موجب اتلاف هزینه سنگین و نیز ناراحتی ارزشمندترین اقشار کشور شده ، چه موضوع مهمی بوده است؟
 
مدیر روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی با تایید تغییر این برنامه  به تابناک گفت: اساسا مشکل خاصی پیش نیامده و ما فردا برنامه تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از این عزیزان را برگزار می‌کنیم و هفته بعد تنها 2 ساعت برخی از این افراد با رییس‌جمهور ملاقات می‌کنند تا وقت ایشان کمتر گرفته شود.
 
وی با تایید این که هزینه رفت‌وآمد و اسکان افراد مذکور با این وزارتخانه است، افزود: چون اکثر کشاورزان نمونه ساکن تهران یا نقاط افراد تهران نظیر قزوین و شهرهای شمالی هستند، چندان مشکلی برای رفت و برگشت یا ماندن آنان تا هفته آینده پیش نخواهد آمد. 
پ.ن: من چیزی نمیگم!!خنثی
/ 0 نظر / 2 بازدید