واکنش کوچک زاده به اظهارات رفسنجانی

وی با بیان این که هاشمی رفسنجانی اصلی ترین چهره موجه نظام است، در عین حال گفت: وی باید مراقب اطرافیان و مدعیان طرفداری از خود باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مدعیان طرفداری از آقای هاشمی رفسنجانی با رساندن اطلاعات غلط و فضاسازی بی مورد وی را به بیان صحبت هایی وا می دارند که دوستان انقلاب را رنج می دهد.

وی گفت:‌ از زبان هاشمی رفسنجانی یاران و مخلصین انقلاب مورد جفا قرار می گیرند و هم خدشه ای که مواضع وی و طرفدارانش به حیثیت او وارد می کنند غصه آور و تلخ است.

کوچک زاده تاکید کرد که شخصیتی مانند هاشمی رفسنجانی باید پدرانه رفتار کند.

وی با بیان این که طرح تحول اقتصادی دولت پس از دو سال و نیم کار کارشناسی تدوین شده است، گفت:‌ امروز زمان آن است که همه جریان های سیاسی دلسوز نظام برای اجرای این طرح به کمک دولت بیایند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید به کسانی که دولت را به انحراف از سند چشم انداز 20 ساله، برنامه چهارم توسعه و سیاست های اصل 44 متهم می کنند، یادآور شد که تمامی مفاد طرح تحول اقتصادی در این اسناد تاکید شده است.

وی گفت: آیا نباید به تبعیت از رهبری به کمک دولت شتافت و یا این که از بالا با مواضع متکبرانه ایراد گرفت و فعالیت های گذشته را مبرای از هرگونه اشکال دانست.

کوچک زاده اظهار داشت: زمانی طرح سهمیه بندی بنزین به علت خوف از پیامدهای سیاسی و اجتماعی آن روی میز مدیریت ها مانده بود اما دولت نهم آن را اجرا و هجمه ها و استهزاها را نیز تحمل کرد.

وی گفت: امروز هم که دولت درصدد اجرای طرح تحول اقتصادی است با گوشه و کنایه گفته می شود که دولت می خواهد به مردم پول نقدی بدهد.

این نماینده مجلس خطاب به منتقدان دولت اظهار داشت:‌ چرا برای خود و مردم فرض های نادرست ایجاد و زمینه هتاکی و هجمه تبلیغاتی علیه دولت را فراهم می کنید.

منبع (+)

/ 0 نظر / 3 بازدید