ثبت وبلاگ/سايت در موتورهای جستجو

این مطلب درباره معرفی سایتی برای ثبت وبلاگ یا سایت شما به طور رایگان در ۴۰ موتور جستجو است که در سایت بانک مقالات نوشته شده است. 

برای ثبت سایت یا وبلاگ در موتورهای جستجو روش های مختلفی وجود دارد. در برخی از این روش ها شما می توانید از سرویس های آنلاینی استفاده کنید که از شما هزینه ای را دربافت می کنند و نشانی مورد نظر شما را در موتورهای جستجو ثبت می کنند.

در برخی دیگر می توانید خودتان بصورت رایگان و تک تک در موتودهای جستجوگر اقدام به ثبت سایت خود نمایید. به عنوان مثال برای ثبت سایت خود در گوگل باید وارد لینک http://www.google.com/addurl و نشانی سایت مورد نظر خود را به ثبت برسانید. در حال حاضر روش اول به دلیل هزینه بالا مناسب نیست و روش دوم هم کمی وقت گیر است، اما بهترین روش که اکثر کاربران از آن استفاده می کنند بهره گیری از خدمات سایت هایی است که این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند. یکی از این سایت ها http://www.submitexpress.com است که سایت شما را به صورت رایگان در 40 موتور جستجوی معروف دنیا ثبت می کند.

 برای استفاده از این سرویس باید وارد لینک http://www.submitexpress.com/submit.html شوید و درقسمت URL آدرس سایت خود را وارد کنید و در بخش Your email نیز نشانی ایمیلتان را وارد کنید. در آخر نیز با کلیک بر روی گزینه Submit به کار ثبت در موتورهای جستجو خاتمه دهید. نتایج ثبت در موتورهای جستجوگر نیز در صفحه ای که برای شما باز می شود قابل مشاهده است. به همین راحتی در مدت زمان بسیار کوتاه شما سایت خود را در 40 موتور جستجوگر دنیا به ثبت رساندید.

میثم نظریانی….منبع : برگرفته از Click

/ 2 نظر / 23 بازدید
برای فردا

سلام دوست عزيز ممنون از لطفتون.