بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

بیستمین نمایشگاه بین­المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار می­شود.  بعد از بحث و جدل فراوان درباره محل برگزاری نمایشگاه، و بررسی طرح جنجالی برگزاری دوپاره نمایشگاه، توافق شده که نمایشگاه به صورت یکپارچه و در محل مصلای تهران برگزار بشود که البته ظاهراً هنوز محل مصلا آماده نیست! امسال یک تغییر اساسی در بخش ناشران خارجی اتفاق افتاده. قراره کتاب­های فروش ارزی فقط کتاب­های چاپ اول هر ناشر باشند و کتاب­های چاپ­های بعدی رو در بخش فروش ریالی ارائه کنند. بنابراین اگه دنبال کتاب­های مرجع و Text می­گردین حواستون باشه که در بخش ریالی­ها است.

راستی امسال دویستمین سال (۱۸۰۷-۲۰۰۷) تأسیس انتشارات جان وایلی (John Wiley) است. دویست سال! برای همین برنامه­های مختلفی را در نظر گرفتند و مثلاً قراره که نویسندگان ایرانی که در این سال­ها کتاب­هاشون در این انتشارات چاپ شده بیان ایران.

این آدرس سایت رسمی نمایشگاه کتابه. امکان جستجوی آن لاین کتاب­ها رو هم داره. (+)

/ 6 نظر / 2 بازدید
همکار آقای مدير

خيلی بی انصافيد يک لحظه خودتان را جای ما بگذاريد : دشنام خورده ايم يک سال آزگار جلوی مالک همه مارا بی سواد اضافی و....خوانده قصد اخراج بعضی از ما را از جایی که سالها خدمت کرده ایم داشته باز توجیه میکنید ؟ اصلا مگر یک فاکتور مدیریت رضایت کارکنان نیست چرا چهارصد نفر از ایشان متنفرند ؟ واقعا که همه نظر بر نقش مار داریم

برای فردا

سلام نه توجيه نمی کنم. هر کی بايد مسئول کارهايی که انجام داده باشه. و البته نبايد بی انصافی رو با بی انصافی و بدی رو با بدی پاسخ داد. من متاسفم که شما شرايط سختی رو در يک سال گذشته تحمل کردين. خود من هم متاسفانه چنين شرايطی رو در يک مقطع زمانی سه چهار ساله تحمل کردم و احساستون رو دقيقا درک می کنم. حق دارين واکنش نشون بدين. فقط دو سه تا نکته رو هم در نظر داشته باشين. اول اينکه: مردی نبود فتاده را پای زدن!‌اگه خيلی مردش بودين بايد قبل از اين واکنش نشون می دادين و جلوشون وای ميستادين!! (گفتنش آسونه اما خودم هم می دونم اگه يک نفری در اون شرايط ايستادگی می کردين- به راحتی می شکستين) دوم اينکه جوانمرد باشين. سوم اينکه همه دق دلی يک سال گذشته رو يکباره و دسته جمعی سر يک نفر خالی نکنين! به هر حال اميدوارم از اين آزمون سربلند بيرون بياين

برای فردا

راستی جلب رضايت کارکنان يکی از فاکتورهای مهم عملکرد مثبت يک مدير است. من که شک ندارم البته جلب رضايت کارمندان درستکار و فعال و اين رو هم ميدونم اگه در يک سازمان ۴۰۰ نفر هم صدا يک چيزی رو بگن. به احتمال قريب به يقين حرفشون درسته!

مريم

ببخشيد من کجام؟ اين ها يعنی چی؟

برای فردا

سلام مریم جان توپشون اشتباهی افتاده بود خونه ما!

eaglebig

سلام...بلاگ جالبی داريد