رونمایی دومین خودروی ملی- مینیاتور

عصرایران  (+)- آیین رونمایی خودروی کاملاً ایرانی "مینیاتور" در سالن کنفرانس اسلامی ، حاشیه جالبی داشت.

به گزارش خبرنگار عصرایران ، پس از آن که محمود احمدی نژاد ، رئیس جمهور در این آیین سخن گفت و بر لزوم زیبا بودن ، کم مصرف بودن و قیمت مناسب خودروهای داخلی تأکید کرد ، طبق برنامه ، به همراه هیأت همراه به سمت "مینیاتور" که با پارچه ای پوشیده شده بود رفت و پس از رونمایی و دیدن این خودرو ، بناگاه با سرعت زیاد به سمت جایگاه سخنرانی بازگشت و این درحالی بود که بعد از رونمایی از این خودرو ، برنامه مجدد سخنرانی پیش بینی نشده بود.

این حرکت رئیس جمهور ، حیرت حاضران را برانگیخت و همه با شگفتی منتظر بودند تا بدانند چه چیزی باعث شده است احمدی نژاد بلافاصله بعد از رونمایی مینیاتور ، با آن سرعت به سمت جایگاه سخنرانی بازگردد.

پس از آن که رئیس جمهور پشت تریبون قرار گرفت ، درحالی که سالن را سکوتی انتظار آلود پر کرده بود ، احمدی نژاد گفت: همان طور که انتظار می رفت ، "مینیاتور" خودروی زیبایی است اما می خواهم در این جا به مساله ای که برای بنده به غصه ای بزرگ تبدیل شده بود اشاره کنم و آن محروم کردن دختر ایرانی عضو تیم ملی کاراته است که به دلیل برخی ناجوانمردی ها و مسائل غیر ورزشی اجازه ندادند با داشتن حجاب در مسابقه ای شرکت کند ؛ من از آقای بذر پاش ، مدیر عامل سایپا می خواهم اولین "مینیاتور" را به این "دخترم" تقدیم کنند.

ماه گذشته ، هلن سپاهی عضو تیم ملی کاراته ایران که در مسابقات جهانی ژاپن حاضر شده بود،به درخواست مسئولان برگزاری این مسابقات مبنی بر انجام مبارزه بدون حجاب پاسخ منفی داد و از دور مسابقات حذف شد.

عکسهای مراسم (http://www.jahannews.com/fa/pages/?cid=37565)

/ 1 نظر / 2 بازدید
fadayebasij

سلام آشفتگیبازاری به نام واردات شکر، تعطیلی کارخانجات،بیکاری کارگران و کشاورزان، از دست رفتن صنایع مختلف مثل آهن، تولید و اشتغال همه نشان دهنده سقوط اقتصاد مملکتمون هست. حضرت امام خمینی فرمودند باید تحمل داشته باشیم. یا امام خمینی (ره)، سیسال تحمل کردیم و به غیر از گرانی و کمبود و حقوق ناچیز، چیزی ندیدیم. ما همه در راه توایم خمینی. پیش به روی حرم حسینی، لبیک یا خمینی.