برنده لاتاری گرین کارت آمریکا!

من چندتا ایمیل دارم. ایمیل اصلیم تو یاهو. ایمیل جی میل که مال وبلاگمه و چند تا از دوست و آشناهای درست و حسابیم که میخوام ایمیلهاشون حتما دستم برسه! ایمیل اداریم که از وبسایت موسسه است و البته یک ایمیل الکی با اسم و فامیل و مشخصات الکی دارم که وقتی وبگردی می­کنم و ایمیل می­خواد اون آدرسو می­دم.

چند وقت پیش محض کنجکاوی رفتم سایت لاتاری گرین آمریکا و یک فرم رو تا نصفه پرکردم که ببینم کلاً چی می­خواد و چه مراحلی داره.  رسید به اینکه پول بدین و عکس بدین و اینها دیگه بیخیال شدم و اومدم بیرون.  امروز بخش مهاجرت سفارت امریکا یک ایمیل برام زده که به طور تصادفی از بین 6.3 میلیون ایمیلی که تو سیستمشون ثبت شده به 255 نفر گرین کارت تعلق گرفته و یکی از اون برنده­های خوش شانس گرین کارت سال 2008 ایمیل الکی منه!!!!!

دلم اساسا سوخت.  خدایا شانس هم نداریم.  مردم این همه خرج می­کنند گرین کارت بگیرند.  ایمیل من بدون دردسر و هزار بار رفتن اومدن، تو لاتاری برنده میشه، البته ایمیل الکیم!!!! حالا چی کار کنم؟

پ.ن: برادرم میگه احتمالا از این ایمیلها است که میگه مثلا شما 100000 دلار برنده شدین 5000 دلار بدین که براتون بفرستیم بعد کلاهبرداریه! برای من هم از این ایمیلها زیاد می آد.  درخواست کمک و اینکه ما یک بانک آفریقایی هستیم یک عالمه پول داریم باید به یک حساب مخفی بریزیم شوهرم نذر کرده چون ما بچه نداریم همه میلیونها دلار پولهامون رو به شما بدیم و از این جور حرفها.   نمی دونم والا. اما به نظرم این ایمیل اصلا الکی نبود.

/ 2 نظر / 3 بازدید
لادن

سلام . خیلی ناراحت نباش چون حرف برادرت درسته ... در وب سایت اصلی لاتاری ازت pool nemikhan.

امین

سلام منهم یه همچین ایمیلی در یافت کردم مربوط به usofficeیا یه چیزی تو همین مایه ها اولش به شما تبریک گفته ولی کامل که بخونید متوجه میشید کا در مورد یه سیستم قرعه کشی خاص صحبت میکنه و کلاهبرداریه فقط از سایت اصلی دولت امریکا و با کد رهگیری مخصوص که تو سایت وارد کنین اسم شما مشخص میشه