کتاب های پرفروش تهران (+جدول)


 

کتاب های پرفروش تهران (+جدول)

 
کتاب «بیگانه‌ای در دهکده» نوشته مارک تواین با ترجمه‌ای از نجف دریابندری با 22 جلد فروش در جایگاه محبوب‌ترین کتاب این فروشگاه در هفته گذشته قرار گرفته است. همچنین «آمدیم خانه نبودید» با 21 و «تاریک‌ترین زندان» با 20 جلد فروش در رده‌های بعدی این فهرست جای دارند. «سیرکی که می‌گذرد» و «اتفاق» نیز با فروش 18 و 17 جلدی از دیگر کتاب‌های محبوب این فروشگاه هستند.

 کتاب های پرفروش تهران (+جدول)

 
 
حضور دو کتاب از هاروکی موراکامی در صدر فهرست پرفروش‌های این فروشگاه از نکات جالب این فروشگاه در هفته گذشته بوده، به‌طوری‌که «سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش» با 60 و «از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم» با 40 جلد فروش، رده‌های اول و دوم این فهرست را به خود اختصاص داده‌اند. همچنین «ته خیار» هوشنگ مرادی‌کرمانی با 33 و «شاگرد قصاب» پاتریک مک‌کیب نیز با 32 جلد فروش در رده‌های بعدی این فهرست قرار گرفته‌اند و در نهایت سفرنامه احمد شاملو با 28 جلد فروش دیگر کتاب محبوب این فروشگاه در هفته گذشته بوده است.
 

 کتاب های پرفروش تهران (+جدول)

 
فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های این فروشگاه را دو کتاب از انتشارات نیلوفر، دو کتاب از انتشارات هرمس و یک کتاب از انتشارات نگاه معاصر تشکیل داده‌اند؛ «زمینه‌های اجتماعی انقلاب ایران» از نشر نگاه معاصر که در هفته گذشته نیز کتاب محبوب بازار کتاب تهران نیز بود در این فهرست با 15 جلد فروش در جایگاه نخست قرار گرفته است، «در ستایش بطالت» با فروش 12 جلدی در رده دوم و «مثل فیلسوف نوشتن» و «رساله منطقی ـ فلسفی» هر کدام با 10 جلد فروش در رده‌های بعدی این فهرست قرار دارند.  
 

کتاب های پرفروش تهران (+جدول)


برگزاری جشن امضا مجموعه‌ای از اشعار افشین یداللهی در هفته گذشته، کتاب «جنون منطقی» این شاعر را با 24 جلد فروش در صدر فهرست پرفروش‌های این فروشگاه قرار داد. همچنین کامل‌ترین مجموعه تصویری منتشر شده درباره چگوارا با عنوان «راهنمای چه» نیز با فروش 15 جلدی در رده دوم قرار گرفته است. در این فهرست سه کتاب «سوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش»، «به خاطر غنای این اندوه دستان ما را بگیر» و «باغی میان دو خیابان» نیز با 10 جلد فروش از دیگر کتاب‌های محبوب این فروشگاه به‌شمار می‌روند.

/ 0 نظر / 9 بازدید