همایش

امشب (ساعت ٣ صبح) ما راهی ساری میشیم.

همایش بین المللی طب سنتی و مکمل.

(http://www.ictcm.ir/)

خیلی دلم می خواست تو این همایش شرکت کنم.  ولی دیر شده بود، همایش هم همایش درست و حسابیه نمیشه همین جوری رفت توش!  یکی از دوستای آقای همسر لطف کردند و یک دعوتنامه دو نفره برامون تهیه کردند.  البته همایش از ٧ تا ١٠ آبانه. ما روز اول رو از دست میدیم. باید امروز که رفتم خونه دور کارها رو تند کنم تا بتونم به موقع وسایل لازم برای سفر رو مهیا کنم.

از دیروز یازدهمین کنگره ملی تغذیه هم داره برگزار میشه. من امسال یک مقدار مشغول فعالیتهای اجتماعی بودم، مقوله های علمی- فرهنگی-هنری کمابیش تعطیل بوده!

کنگره تغذیه رو حتما باید رفت. نمایش بینظیری از شکوه برگزاری کنگره است!

از هفته پیش بحثش بود که یکی از سمپوزیوم هاش (ایمنی و امنیت مواد غذایی) تو انستیتو برگزار میشه و چه میزگردهایی داره و ...

برای ثبت نامش باید ۴٠٠٠٠ تومان میدادیم. من داشتم میگفتم که دلم میخواد برم اما ۴٠ تومان زیاده، من هم عادت ندارم برای رفتن تو کنگره پول بدم تازه عادت دارم کنگره یک پولی هم بهم بده!

دیروز یکی از دوستام که از انستیتو با هم آشناییم و از برگزارکنندگان کنگره هم هستند، برام پیغام داده بودند که اگه میخوای یک دعوتنامه سخنران داریم برات بفرستیم بیای کنگره. خیلی خوشحال شدم.  دلم میخواست. اما باید بین همایش ساری و این کنگره یکیش رو انتخاب کنم، فعلا که همایش طب سنتی و مکمل برگزیده شده.

/ 2 نظر / 4 بازدید
ماهک

جدا ؟ دائي من هم دعوت دارن[چشمک]