فاضلاب تهران 132سال دیگر آماده است

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا گفت: توسعه شبکه فاضلاب تهران سالانه به 180میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که در صورت تامین نشدن آن، پایان این پروژه 132سال طول خواهد کشید.

به گزارش خبرنگار"ایلنا" جلسه امروز شورای شهر تهران با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهر تهران برگزار شد که طی آن اصغر ریاضتی گزارشی از شرایط تامین آب و ساخت فاضلاب تهران ارایه کرد.

رسول خادم پیش از ارایه گزارش مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب با اشاره به این که با پیگیری شورا و دستور رییس جمهور 30 میلیارد تومان برای ساخت فاضلاب در تهران اختصاص پیدا کرد، گفت: ساخت فاضلاب تهران از سال 75 آغاز شده و متاسفانه در این 14 سال فقط 25 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است در حالی که برای اتمام این پروژه 2 هزار و 600 میلیارد تومان اعتبار لازم است.
نظرات کاربران:
باید باز هم ساختمانی (ساختمانهایی) خراب بشه و عده ای کشته بشن تا مسوولین محترم کمی به فکر بیفتن!
اکنون میلیونها تومان از بسیاری از خانه ها گرفته اند و میگو یند یک قرن دیگر سیستم فاضلاب میدهیم. آنقدر این دست و آن دست کردند تا دیگر معلوم نمیشود تکلیف پولهایی که از مردم گرفته اند چه میشود و ارزش امروز آن پولها چیست؟ اگر ساختار درستی برای این پروژه پدید آورند و سهم درست هر خانه را برای سرمایه گذاری بگیرند، شرکتهای بزرگ بین المللی نیزبرای سرمایه گذاری تکمیلی
/ 0 نظر / 3 بازدید