آمارهای جالب از پرکاری احمدی‌نژاد

برگزاری دو جلسه طولانی با اقتصاددانان منتقد دولت و همچنین جلسات تخصصی با فیلمسازان، پژوهشگران و اصحاب رسانه، از ابتکارات ارتباطی رئیس جمهور به شمار می‌رود.

گفته می‌شود آغاز ساعت کاری رئیس‌جمهور از 6 صبح با صرف صبحانه کاری با دیدارکنندگان آغاز و عمدتا تا ساعت 22 شب ادامه دارد. 
بر پایه بررسی‌های گسترده، عناوین برنامه‌های رئیس‌جمهور در طول  44 ماه گذشته در جداول زیر آمده است:

جدول میزان سخنرانی‌ها به تفکیک سال و ماه 

 جدول مصاحبه با رسانه‌ها به تفکیک ماه و سال
 
 
 
جدول سفرهای خارجی به تفکیک ماه و سال

نظرات کاربران:
خدا قوت،
به ایشون واقعاً خسته نباشید باید گفت
دمش گرم داش
خداوند هرمسئولی را که به مردم خدمت می کند توفیق دهد .
باید دو کار انجام داد برای این آمار:
الف: ثبت در کتاب رکوردهای جهانی. چون به نظر نمی رسد این رکورد قابل تکرار باشد
ب: ارزیابی کیفی از نتایج اینهمه فعالیت و تلاش و اینکه اصولا آیا بهره وری لازم در این خصوص وجود داشته است یا.....
چقدر هم پر بازده بوده واقعا! سفرهای استانی فقط هزینه در یر داشته و خیلی از آنها می توانست انجام نشه. سفرهای خارجی ایشان هم با کشورهای درجه سوم، حماس و حزب الله و ونزوئلا بوده که هیچ نفعی به حال مرد نداشته. واقعا چقدر سرمایه گذاری خارجی در دوره ایشان انجام شده.
کاش ایشان ساز وکاری را درست کنند که قانون مداری در کشور اهمیت پیدا کند . در آن صورت فرماندارهای هر شهرستان هم می توانستند همین کارها را درست کنند. قطعا در این صورت کمتر شاهد وعده های عمل نشده می بودیم
عزیز دل برادر پر کاری درست فرمایش شما کاملا در این زمینه صحیح است ولی بگوئید حاصل و نتیجه چه بوده است؟ اول وضعیت اقتصادی:1- تورم حدود 25 درصد،2- رشد اقتصادی علیرغم درامد نجومی نفت در چند سال اخیر منفی( طبق برنامه های توسعه). وضعیت سیاست خارجی:1- روابط با جهان اسلام و عرب را خودتان قضاوت کنید. برخورد دولتهای عربی در چند سال اخیر را در نظر بگیرید. در روابط با سایر کشورهای مهم و تاثیر گذار نیز که تکلیف معلوم است و ...
بسیار ارزشمند ولی دو مطلب را نبایداز ذهن دور داشت. 1- با این همه فعالیت تصمیم گیری های صحیح کلان در کشور در مخاطه خطا و اشتباه قرار خواهد کرد2- مدیر موفق ضمن پرکاری منطقی دیگر افراد بدنه را هم بایستی با خود همراه کند والا کار زیاد یک فر ضمن اینکه بسیار ارزشمند است نتیجه اساسی نخواهد داشت.
منبع (+)
/ 0 نظر / 5 بازدید