پسورد Science direct

قبلا یک آدرس برای گرفتن مقاله از Science direct و چند تا بانک دیگه گذاشته بودم که حالا غیر فعال شده. در قسمت نظرات یک از دوستان این راه رو هم پیشنهاد کردند. امتحان نکردم اما ظاهرا باید فعال باشه.

 برید به سایت زیر و توی فرومش ثبت نام کنید. پسورد تمام پایگاههای اطلاعاتی از جمله sciencedirect روش هست. به علاوه کلی مطلب مفید در زمینه پیدا کردن ebook و مقاله و... هم روش هست:

http://passfans.com/forum/?fromuid=105995


بعد از اینکه تو فروم عضو شدید می تونید تو پستهای مربوطه پسورد سایت مورد نظرتون رو پیدا کنید. ضمنا می تونید در خواست مقاله بدید تا دیگران براتون بگیرنش.

/ 5 نظر / 8 بازدید
Passfan

خیلی ممنون اما حتما با این معرفی کلی coinو پرستیژ به جیب زدی [چشمک]. من در این سایت ثبت نام کردم اما نمی ذاره از جام جنب بخورم .خمش می گه که اعتبار نداری در مورد چگونه پیدا کردن اعتبار یک pdf توی rapidshare بود که توسط کسی که خودش کلی اعتبار داشت گذاشته شده بود اما متاسفانه زیپش رمز داشت و من موفق نشدم بازش کنم .اگر می تونید کمکم کنید یا لاقل اگر رمزش رئ می دونید در اختیارم بگذارید . متشکرم .

مجید

پسوردsciencedirect

امید پسورد

پسورد سایت scincedirect را فقط از ما بخواهید http://omidpassword.tk

فاطمه

سلام من نتونستم عضو شم میشه بشتر توضیح بدید ؟

پروژه برتر

موسسه آموزشی و پژوهشی پروژه برتر تنها ارائه دهنده پسورد سایت معروف www.sciencedirect.com با استفاده از این پسورد می توانید در منزل خود به سایتsciencedirect متصل شده و مقالات آنرا بصورت رایگان دانلود کنید. تنها ارائه دهنده پسورد سایت معروف www.emeraldinsight.com -- www. Springer.com برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایید. http://www.proje.epage.ir