بازارچه خیریه

بازار سیب زمینی برگزار می شود تهران- خبرگزاری ایسکانیوز (+): موسسه خیریه محک با همکاری کمیساریای عالی پناهندگان در سال سیب زمینی، بازار سیب زمینی را برگزار می کند. به گزارش روز یکشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، به نقل از روابط عمومی موسسه محک، از آنجایی که سازمان جهانی فائو برای گم کردن میزان گرسنگی در جهان و کاهش آمار تلفات ناشی از کمبود ازمواد غذایی، سال 2008 را به نام سال سیب زمینی معرفی کرده و هدف از نامیدن این سال به نام سیب زمینی را افزایش آگاهی جهانیان از این محصول بسیار مهم و افزایش تحقیقات برای تولید پایدار آن اعلام کرده است موسسه خیریه حمایتی از کودکان مبتلا به سرطان محک با همکاری کمیساریای عالی پناهندگان اقدام به برگزاری بازار سیب زمینی می کند.
این بازار در 31 خردادماه 87 مصادف با روز پناهنده در بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک از ساعت 11 الی 20 برگزار می شود.
در این بازار اکثر غذاهایی که ارایه می شود ترکیباتی از سیب زمینی است و عواید حاصل از بازار فوق به کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت محک اختصاص خواهد یافت.
آدرس: ابتدای اتوبان ارتش (ابتدای جاده لشکرک)- سه راه ازگل- بلوار اوشان- بلوار جنت- بلوار محک- بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک.
بازدید برای عموم آزاد است./01/120

/ 0 نظر / 2 بازدید