استیضاح وزیر جهاد کشاورزی

در خبرها خواندیم که نمایندگان مشغول جمع کردن امضا برای استیضاح سه وزیر هستند: وزیر آموزش و پرورش (که خوب حقشونه!)، وزیر جهاد کشاورزی (من چیزی نگفتم07.gif ) و وزیر بهداشت و درمان (آخه چرا؟! طفلکی وزیر به این خوبی!)

خبرگزاری آفتاب:يكشنبه 16 مهر 1385 ساعت 14:11

 

آفتاب: طرح استیضاح «محمد رضا اسکندری» وزیر جهاد کشاورزی با 51 امضا تقدیم هیات رئیسه شد و روز سه‌شنبه اعلام وصول خواهد شد.به گزارش خبرنگار پارلمانی آفتاب، «داریوش قنبری» نماینده ایلام در گفت‌وگو با خبرنگاران پارلمانی گفت: بسیاری از نمایندگان که طرح استیضاح را امضا نکردند با استیضاح موافق هستند ولی به خاطر یکسری معذورات راضی به امضا طرح نشدند.

 fa_doc_content_b.gif

وی در خصوص محورهای طرح استیضاح اظهار داشت: عملی نکردن برنامه اعلام شده در زمان کسب رای اعتماد از مجلس، عدم احاطه وزیر به اوضاع وزارتخانه ناتوانی در تامین امنیت غذایی، بی‌توجهی به اهل تجربه، عدم توجه کافی به مزیت‌های نسبی کشور است. 

قنبری افزود: همچنین نادیده گرفتن توسعه مبنی بر دانایی، عدم ارتقای جمهوری عوامل تولید، عدم توسعه کار‌آفرینی، بی‌توجهی به تقویت زیر ساخت‌ها، ضعف صنایع تبدیل و کوچک به نحوی که زعفران ایران در اسپانیا به عنوان زعفران اسپانیا بسته بندی می‌شود. 

نماینده ایلام تاکید کرد: واردات بی‌رویه محصولات کشاورزی را از دیگر محورهای طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی ذکر کرد.

اسكندري وزير جهاد كشاورزی نیز در واکنش به تهیه طرح استیضاح خود گفت:«سؤال، تذكر و استيضاح را حق نمايندگان مجلس می‌دانيم».

ببخشید! ‌کی گفته محققین مفت خورند؟!13.gif

/ 0 نظر / 3 بازدید