آموزش عمیق­ترین مفاهیم زندگی به خردسالان!

روزنامه همشهری روزهای پنج­شنبه یک ضمیمه داره به اسم "دوچرخه".  من معمولاً این ضمیمه رو کامل و دقیق می­خونم.  خیلی کمک می­کنه به اینکه تو دنیای نوجوانی بمونید!! و باعث میشه من بتونم به راحتی با بچه­ها و نوجوان­ها کنار بیام و فضای فکریشون رو درک کنم.  معمولاً بچه ها از اینکه من اینقدر اطلاعات درباره موضوعات مورد علاقه اونها (هری پاتر و دیجیمون­ها و فیلم­ها و بازی­های کامپیوتری...) دارم تعجب می­کنند.  بگذریم!  همراه دوچرخه بعضی وقت­ها یک ویژه­نامه دیگه هست به اسم "سه چرخه" که ویژه کودکان و خردسالانه.  هفته پیش یک صفحه کاملش مربوط به یک داستان تصویری بود به اسم "بار تو، بار من".  به گردانندگان این ویژه­نامه واقعاً تبریک میگم که عمیق­ترین مفاهیم زندگی بشری و به طور ویژه، زندگی کارمندی رو به شیواترین بیان ممکن، به خردسالان عزیز آموزش می­دهند!

باربری!

/ 3 نظر / 3 بازدید
مجتبی

سلام خوب هستيد؟ خيلی وقت ميشه که به وبلاگ شما با طراحی معماری ايرانی اسلاميش(!) که من عاشقش هستم سر نزدم! واقعا پر کار و بروز هستید، اما نظر شخصی من اینه که وبلاگ باید کم کم بروز بشه تا فرصت خونده شدن پیدا کنه. بگذریم! در مورد این مطلبتون هم.. خب اینها فنون خانومهاست ظاهرا که باعث میشه بچه ها رو به خودشون جذب کنند(اینا سری نیست؟!) این کاریکاتور هم که من ازش سر در نیاوردم! آخه گروه سنیش ماله خردسالانه آپم! سر بزنید خوشحالم می کنید! راستی با تبادل لینک موافقید؟ درود

مقالات صدری زاده

سلام . جالب بود . در مورد کنترل پيامها بايد بگويم گاهی وقتها يک يا دو نفری هستند که ادب و اخلاق را رعايت نمی کنند و گر نه بندرت پيش آمده که پيامی را حذف کنم .