کلی آقا شدم برای خودم!

این هفته یک نامه از معاونت باغبانی برام آمده بود که بعد از بیست روز به دستم رسیده!  نامه یک ابلاغ بود با امضای معاون محترم وزیر که منو به عنوان عضو کمیته فنی و تخصصی HACCP کشمش انتخاب کرده بودند.  احتمالاً در ادامه کاری بود که دو سال پیش از طریق کمیته کشوری HACCP برای تدوین پیش نویس اجرای این روش در خصوص کشمش انجام داده بودیم.  جالب بود فقط دو تا نکته داشت!

 1) عنوان نامه نوشته بود " جناب آقای مهندس بهمدی"  تا آخر نامه هم مرتب از "جنابعالی" دعوت کرده بودند که شرکت کنند 01.gif  دستتون درد نکنه  درسته که دیگه کلی آقا شدم برای خودم. ولی آخه من با این ابلاغ چه کنم؟!

2) در سیستم اداری معمولاً یک معاون محترم وزیر به کارمند یک بخش دیگه مستقیم ابلاغ نمی­دهند.  رسمش اینه که یک نامه به معاون آموزش و تحقیقات وزارتخانه بنویسند یا لااقل یک نامه به رئیس موسسه ما بنویسند و بگویند شما یک کارمندی با فلان تخصص دارید ما ایشان را برای فلان کمیته دعوت می­کنیم لطفا موافقت کنید.

1+2) به هر حال خوشحالم که برای این کمیته انتخاب شده­ام و امیدوارم که بتوانم برایشان مفید باشم.  مطمئناً با کمال میل هر کاری از دستم بربیاد براشون و در واقع برای بهبود وضعیت تولید و صادرات خشکبار انجام می­دهم.  خوبه که آدم احساس کنه داره یک کار مفید انجام میده و عمرش به بطالت در هزارتوی مخوف سیستم اداری تلف نمی­شه.

/ 3 نظر / 2 بازدید
برای فردا

سلام ممنون از لطفتون