کلوچه ای برای مامان

امروز پسرم خیلی خوشحالم کرد. تو اتاق بودم که دیدم پسرم در حالیکه یک پتو کلاهدار سرش بود و یک پستونک تو دهنش و در بغل مادربزرگش وارد شد درحالیکه رفته بود از سوپر کنار خونه نون بگیرن و یک کلوچه دستش بود که از سوپر تا خونه محکم گرفته بود دستش تا بیاره برای مامان.قلب دلم لرزید اون کلوچه واقعا یک مزه دیگه  داشت. اولین خرید آقای تانیش برای مادرش که خودش با دستهای کوچولوش برام آورده بود. خیلی دوستش دارم.

دهم آبان چهار ماهه میشه و باید برای زدن واکسنهاش بریم تهران. انشاالله این بار هم به راحتی تحمل کنه. خیلی خوش اخلاق و کم توقعه. اما به شدت بغلی شده و دوست داره ببرنش گردش، به خصوص بیرون از خونه. کم کم دارم کمردرد میگیرم. پسرک حدودا 7.5 کیلو شده و مرتب راه بردنش برام سخت شده.

هنوز ختنه اش نکردیم. باید اقدام کنیم داره دیر میشه! الان تو کریرش کنار پدرش خوابیده و عروسکش تیتا رو بغل کرده. پسرم از شلوغی خوشش نمی اد اما دوست داره همیشه اطرافش کسی باشه و تنها موندن رو دوست نداره.

خدا رو شکر که سالم و سلامت و شاده. خدایا شکرت

/ 1 نظر / 3 بازدید
نگار

سلام از وبلاگت دیدن کردم وبلاگ بدی ساختی !!!نه بابا ناراحت نشو شوخی کردم وبلاگت باحال.اميدوارم وبلاگت هر روز بهتر از ديروزش بشه.[چشمک] من از وبلاگت دیدن کردم اگه ميشه تو هم از فروشگاه من ديدن کن.خيلي بدي اگه ديدن نکني!! [گریه] http://youmc.eshopfa.biz/ ممنون ميشم يه خريد کوچولو مچلو هم انجام بدي يه خريد کوچولوهااااااا!!!!![بوسه][چشمک] شاد باشي.بازم بهت سر ميزنم [بدرود][بوسه]