نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی

من امسال دو بار این نمایشگاه رو دیدم البته بدون هزینه ورودی!!

دفعه اول بعد از ظهر روز دوشنبه بود که با دوستام تو انستیتو برای بازدید رفتیم.  اونها کارت دانشگاهشون رو نشون دادند، یک کارت دعوت هم دادند دست من گفتند بیا اینو بگیر بگو من دعوت دارم! بنده هم همین کار رو کردم و با یک لبخند از دروازه ورودی گذشتم!

دفعه دوم صبح روز چهارشنبه بود.  داشتم از ورودی نمایشگاه (اونجایی که دست فروش­ها بساط پهن می­کنند) می­اومدم طرف در ورودی و یک آقایی داشتند از روبرو می­اومدند.  پرسیدند: خانم بلیط دارین؟ عرض کردم نه! یک بلیط دادند بهم! البته ته برگ بلیط پاره شده بود.  من نگاه بلیط کردم. اون آقا هم گفتند که بگین من قبلاً هم اومدم، کاری ندارند.  بنده نصفه بلیط به دست داشتم می­رفتم و با خودم فکر می­کردم که چی کار کنم؟ برم بلیط بخرم یا شانسم رو امتحان کنم؟، که رسیدم دم در ورودی.  آقای مسئول کنترل بلیط هم همین که دید من یک چیزی در ابعاد بلیط دستمه، خودش گفت بفرمایید!! اصلاً لازم نشد من چیزی بگم.  و این اولین باری بود که بنده بدون بلیط می­رفتم جایی! آی جوانی و پاکی و بقیه مخلفات کجایی؟!

نمایشگاه ایران مد، برعکس نمایشگاه صنایع غذایی، خیلی باکلاس بود.  شرکت­های زیادی شرکت کرده بودند و تجهیزات جدیدشون رو آورده بودند و خیلی خوش برخورد بودند.  به زور می­خواستند برای آدم توضیح بدهند و برعکس نمایشگاه صنایع غذایی که جونشون در می­آد حرف بزنند یا یک کارت ویزیت بدهند، اینجا، کلی آدم باکلاس، به زور کاتالوگ­ها و هدایای تبلیغاتی­شون رو می­کردند تو حلق ما! 01.gif

/ 0 نظر / 2 بازدید