شیرین عبادی، نیکول کیدمن، رایس و هیلاری جزو زنان برتر سال2008

از دیگر برندگان این جوایز می توان به «نوجود علی»، دختر 10 ساله یمنی و وکیل وی که توانستند در یک پرونده جنجالی حکم طلاق این کودک را از شوهرش دریافت کنند اشاره کرد.

«کارا واکر»، یک هنرپیشه و «تیرا بنکس» شخصیت تلویزیونی، خواننده و بازیگر آمریکایی نیز در میان دریافت کنندگان جوایز قرار دارند.

گفتنی است دلیل انتخاب کاندولیزا رایس تلاش های وی در زمینه ارتقای حقوق و بهداشت زنان در سراسر جهان ذکر شده است.
همچنین هیلاری کلینتون به دلیل آنکه به عنوان اولین زن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت کرد و همچنین تلاش هایی در زمینه بهبود مراقبت های بهداشتی زنان و کودکان به عمل آورد در فهرست سالانه «گلامور» قرار گرفت.

نیکول کیدمن بازیگر برنده جایزه اسکار به عنوان سفیر حسن نیت سازمان یونیسف فعالیت می کند و در این راستا تلاش هایی درباره مبارزه با خشونت علیه زنان انجام داده است.

گلامور یک مجله آمریکایی مخصوص زنان است که در زمینه مطالب مرتبط با زنان خبررسانی می کند.

 
نظرات بینندگان:
-امت به داشتن افراد متشخص و دانشمندی چون شیرین عبادی مفتخر است متاسفانه ظرف سه سال اخیر در زمینه های ورزش واقتصاد که با شکستهای مفتضحانه مواجه شده ایم خبر خوشی است
-با سلام خانم شیرین عبادی بدلیل احترام به شعائر اسلامی باید مانند خانم وکیل عکس آخر محجبه ظاهر میشد. آیا ایشان یک ایرانی مسلمان
نیست؟کاسبکارانه دو پارامتری که در
تخصیص جایزه صلح نوبل ایشان دخیل
بوده است.
-باز هم پاداش دین فروشی و خوش خدمتی به اربابان صهیونیست خود را گرفت
-اوبه دلیل وطن فروشی وبی حیاگری هیچوقت موفق نیست ودر دل ایرانیان جایی ندارد0
-اصل بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است
-کدام خوش خدمتی؟ ذهن بیدار و آگاه جامعه خودش در مورد افراد موفقی مثل خانم شیرین عبادی قضاوت می کنه. اونایی هم که میگن خوش خدمتی و ارباب و .... فقط اسباب خنده و استهزاء بقیه اند.
-وجودخانم شیرین عبادی برای ایراانی امروزکه متاسفانه در دنیاروزبروزمنزویترمیشودیک غنیمت بزرگ است به او تبریک میگویم
-ای کاش خانم عبادی با این همه سوابق درخشانی که دارندوشخصیت یک زن مسلمان را یدک میکشنداین مطلب را میفهمیدند که دنیای امروز زن مسلمان را با حجاب میشناسد
 
/ 0 نظر / 2 بازدید