استعفای اسکندری در صورت اصرار نمایندگان بر استیضاح

یک منبع آگاه در مجلس شورای اسلامی درباره استعفای اسکندری در صورت اصرار نمایندگان بر استیضاح اظهار داشت: این که وزیر جهاد کشاورزی گفته است در صورت اصرار نمایندگان بر استیضاح وی از سمت خود استعفا خواهد داد، صحت دارد، ولی این گونه صحبت کردن را منطقی و درست نمی‌دانم.
به گزارش «جهان»، یک عضو فراکسیون اکثریت مجلس گفت: مطلع شدیم رئیس جمهور از وزیر جهاد کشاورزی خواسته است که در صورت اصرار نمایندگان مجلس، برای طرح استیضاح وی شخصا استعفا کند و نگذارد کار به طرح استیضاح در صحن علنی مجلس کشیده شود.
یک منبع آگاه در مجلس شورای اسلامی نيز در اين رابطه در گفت و گو با «جهان» اظهار داشت: این که وزیر جهاد کشاورزی گفته است در صورت اصرار نمایندگان بر استیضاح وی از سمت خود استعفا خواهد داد، صحت دارد ولی من این گونه صحبت کردن را منطقی و درست نمی دانم.

این منبع آگاه افزود: با توجه به این که عملکرد آقای اسکندری در طی تصدی وزارت جهاد کشاورزی محاسن و معایبی داشته است، حال اگر ایشان برای این عملکرد خود جوابی دارند باید با حضور در مجلس به سوالات نمایندگان پاسخ دهند و اگر هم جوابی ندارند که اصلا قبل از استیضاح باید خودشان استعفا دهند.

/ 0 نظر / 4 بازدید