پنجمين کنگره ملي مهندسي ماشين هاي کشاورزي و مکانيزاسيون

                                                              بسمهتعالي

پنجمين کنگره ملي مهندسي ماشين هاي کشاورزي و مکانيزاسيون

دانشگاهفردوسي مشهد مفتخر است در سايه توکل بر خداوند متعال و توجهات حضرت علي ابن موسيالرضا (ع) با همکاري انجمن مهندسي ماشين هاي کشاورزي ايران برگزار کننده پنجمينکنگره دو سالانه ماشين هاي کشاورزي و مکانيزاسيون ايران در شهريور ماه سال 1387باشد. بي شک اين گردهمايي بزرگترين فرصت براي ارائه نتايج پژوهشي انجام شده، تبادلآراء وافکار متخصصين اين رشته بوده و محل مناسبي براي تصميم گيري هاي اساسي برايتوسعه، تعالي و تحقق اهداف والاي آموزش و پژوهش در عرصه ماشين هاي کشاورزي ومکانيزاسيون است. بنابراين از کليه اعضای هيات علمی دانشگاهها و موسسات تحقيقاتي،کارشناسان محترم دستگاههاي اجرايي، دانش آموختگان و دانشجويان اين رشته و سايرمتخصصين که در حوزه هاي مختلف و مرتبط با موضوعات کنگره فعاليت مي کنند دعوت به عملمي آيد با شرکت در اين کنگره و ارائه مقالات در راستاي موضوعات زير، ضمن استفاده ازاين فرصت بي نظير، کنگره را در راه تحقق اهداف والاي خويش يارينمياند.

 موضوعاتاصلي کنگره:

مکانيک ماشين هاي کشاورزي

-          طراحي، ساخت و ارزيابي

-          - کنترل پيشرفته

-           - اتوماسيون

-           - بهينه سازيفن آوريهاي پس از برداشت

-          - بررسي خواص فيزيکي محصولات کشاورزي

-          - آزمون هاي غير مخرب

-          - ضايعات و بازيافت

-           فن آوري هاينوين

-          - نانوفن آوري

-          - مکاترونيک و روباتيک

-          - سامانه هايهوشمند

-          - کشاورزي دقيق

-          مديريت و مکانيزاسيون

-          مديريت و بهره وري سيستم هاي مکانيزه

-          مديريت کاهش ضايعات

-          کاربرد انرژيهاي نوين در کشاورزي

-          کنترل مصرف انرژي

-          كشاورزي دقيق

-          نگهداريوتعميرات

-           مديريت اطلاعات

-          نقش مهندسي ماشين هاي کشاورزي و مکانيزاسيون درتوسعه پايدار

-          استانداردهاي آموزشي و فني ماشين هاي کشاورزي و مکانيزاسيون

-           چالش هاي اجرايي و سياست گذاري در توسعه مکانيزاسيون کشاورزي

-         
اين موضوعاتدر عرصه هاي مختلف بخش کشاورزي شامل زراعت، باغباني، جنگل، مرتع وبيابان،آبخيزداري، دامپروري، صنايع غذايي، بسته بندي و فرآوري محصولات کشاورزي و در حوزههاي مختلف آموزشي، پژوهشي و اجرايي و توليدي مرتبط با ماشين هاي کشاورزي ومکانيزاسيون قابل طرح و ارائه هستند.

برنامه کنگره:

زمان برگزاري هفتهاول شهريور ماه 1387

مکان دانشگاه فردوسي مشهد - دانشکده کشاورزي

/ 2 نظر / 10 بازدید
مهران فره راز

با سلام. من مهران فره راز هستم . ۲۴ سال سن دارم و در بلوار ابوذر خيابان پيروزی تهران زندگی می کنم . من يک وبلاگ دارم که تازه درستش کردم ... وبلاگ من تشکیل شده از اخبار و اتفاقات روز دنیاکه خودم بهشون علاقه دارم ... بهتون پيشنهاد مي کنم که نوشته های منو بخونید چون جالبه... و خوشحال ميشم اگر نظری داشتيد برم بنویسید ... از دوستانی هم که به این وبلاگ سر می زنن میخوام که به وبلاگ من هم تشریف بیارن و نوشته های منو بخونن و نظرشونو در مورد نوشته های من به من بگن. با تشکر... مهران فره راز. وبلاگ من :

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.