کلهر: دولت نهم روزی 1400 پروژه افتتاح می کند

امروز (+):

به نوشته خراسان، مهدی کلهر و علی‌اکبر جوانفکر مشاوران رسانه‌ای و مطبوعاتی احمدی‌نژاد، در دو گفت‌وگوی جداگانه به تعریف و تمجید از احمدی‌نژاد پرداختند.
کلهر گفت: دولتی که خبرساز است یعنی روزی ١۴٠٠پروژه افتتاح می کند نیازمند فعالیت اطلاع رسانی فراوان است و اگر تمامی رسانه ها هم بسیج شوند نمی توانند این تعداد اخبار را پوشش خبری دهند. ما در گذشته می دیدیم وقتی قرار بود مجتمع سیمان در یکی از استان ها افتتاح شود با استفاده از تجهیزات ماهواره ای استان و تهران خبر به طور مستقیم پخش می شد اما امروز به دلیل حجم بالای اخبار و از طرف دیگر همسو نبودن رسانه ها با دولت، مشکل اطلاع رسانی در دولت نهم وجود دارد، حال اگر رسانه ها همسو باشند باز هم نمی توان به اندازه کافی اخبار مربوط به دولت را انعکاس داد. دانش رسانه ای ما امروز قدش بسیارکوتاه تر از سازندگی و پیشرفت کشور است... بنده به صراحت اعلام می کنم هر وقت مردم فردی خادم تر از احمدی نژاد را پیدا کردند درنگ نکنند و به او رای دهند بنده نیز همین کار را انجام خواهم داد. آقای احمدی نژاد هم این کار را خواهند کرد و اگر فردی خادم تر از خود یافت به او رای خواهد داد.
علی اکبر جوانفکر، در پاسخ به این سوال که از نظر شما آقای احمدی نژاد بیشتر یک اصول گراست یا یک اصلاح طلب گفت: آقای احمدی نژاد یک اصول گرای ناب و یک اصلاح طلب اصیل است. در واقع آقای احمدی نژاد اصلاح طلب ترین فردی است که نشان داد در مسیر اصلاح امور کشور، گام برمی دارد. اصلاحاتی که ایشان تاکنون در ساختار اداری و اجرایی کشور به انجام رسانده، بی نظیر بوده و پیش از او، هیچ کس تا این حد، شجاعت در تصمیم گیری و جسارت در اجرای آن را نداشته است... اصلاح طلبی احمدی نژاد اصلا و ابدا ادامه دهنده اصلاحات خاتمی نیست... این اصلاح طلبی اصلا توی آن قالب نیست. شما باید توجه کنید که اصلاح طلبی در ذات انقلاب اسلامی نهفته است.

/ 1 نظر / 2 بازدید