آزمون و خطا

 آزمون و خطا!!

وای! امان از این مدیریت‌های مقطعی و تصمیم گیری‌های آنی و تغییر جهت‌های ناگهانی!

واقعاً هیچ روش دیگه ای به جز آزمون و خطا برای تعیین درستی تصمیمات نیست؟!

خفه شدیم به خدا!


بدتر از همه اینه که یک بار تصمیم می‌گیرند که یک کاری رو بکنند هزار هزار تا دلیل الکی میارند که فقط همین کار درسته ولاغیر.  همه مجبور میشند که خودشون رو با شرایط اون تصمیم وفق بدهند.  مدیر بعدی میاد میگه نه! کی این تصمیم رو گرفته؟! غلط کرده. باید این کار رو بکنند و هزار هزار تا دلیل می‌آرند که فقط نظر خودشون درسته ولاغیر. باز مخاطبشون مثلاً ما کارمندهای بدبخت مجبور میشیم خودمون رو با تصمیم جدید وفق بدیم و آخرش دعا کنیم فعلا یک مدت این مدیره تغییر نکنه!!!


قبلاْ  با تغییر مدیر سیاست‌ها عوض میشد. تازگی دوره تغییر 180 درجه ای نگاه‌ها و تصمیمات خیلی کوتاهتر شده و یک مدیر در طول مدیریتش دو یا سه بار کل سیستم رو می‌ریزه به هم و آخرش آشفته‌تر از قبلش میکنه و یک آش شله قلمکار تحویل نفر بعدی میده که اون هم یک همی بزنه!!

 ما کارمندای دون پایه بدبخت چه گناهی کردیم تو این ماجرا؟!

/ 2 نظر / 8 بازدید
سحر

یادم باشد : حرفی نزنم که دلی بلرزد و خطی ننویسم که کسی را آزار دهد ،یادم باشد : که روز و روزگار خوش است و تنها دل من است که دل نیست ،یادم باشد : جواب کینه را با کمتر از مهر و جواب دو رنگی را با کمتر از صداقت ندهم ،یادم باشد : باید در برابر فریاد ها سکوت کنم و برای سیاهی ها نور بپاشم ،یادم باشد : از چشمه ، درس خروش بگیرم ،یادم باشد: برای درس گرفتن و درس دادن به دنیا آمده ام نه برای تکرار اشتباهات گذشته !یادم باشد: هر گاه ارزش زندگی یادم رفت در چشمان حیوان بی زبانی که به سوی قربانگاه می رود زل بزنم تا به مفهوم بودن پی ببرم ... یادم باشد: می توان با گوش سپردن به آواز شبانه دوره گردی که از سازش عشق می بارد به اسرار عشق پی برد و زنده شد !یادم باشد: گره تنهایی و دلتنگی هر کسی فقط به دست خودش باز می شود ،یادم باشد هیچگاه لرزیدن دلم را پنهان نکنم تا تنها نمانم ... یادم باشد اولین بار عشق را تو به من آموختی پس عشقت را فراموش نکنم و یادمان باشد که هیچ وقت یادمان نرود ....سلام خوبی گلم عالی بود .. آبجی سحر آپ کرده وقت کردی یه سر بزن خوشحال میشم عزیزکم..نظر یادت نره امیدوارم همون آپی باشه که تو دوست داری...[گل]