کیکی با 63 گل یاس هدیه پرسنل روزنامه اطلاعات به خاتمی

* سيد محمد خاتمي و هيات همراه كه جمعي از اهالي فرهنگ و هنر بودند در بدو ورود به موسسه اطلاعات مورد استقبال گرم سيد محمود دعايي و مديران و پرسنل اين روزنامه همراه قرار گرفتند.

*مديرمسوول روزنامه اطلاعات، اتاقي را كه در ساختمان جديد اين موسسه همزمان با افتتاح آن در سال 79 اسما در اختيار سيد محمد خاتمي قرار گرفته بود را رسما به وي اعطا كرد.

*مجموعه عكس هاي خاتمي در چند
cd و نيز يك آلبوم از عكس هاي خاطره انگيزش هديه موسسه اطلاعات به وي بود

*خاتمي در فاصله بين زمان حضورش تا اذان مغرب از بخش‌هاي مختلف موسسه اطلاعات از جمله اتاق تحريريه، آرشيو، مونيتورينگ، مخزن و چاپخانه اين روزنامه بازديد كردو در جريان اين بازديد تيتر اطلاعات روز يكشنبه كه در آن آمده «خاتمي به ميان ما آمد» به وي نشان داده شد.

*پرسنل روزنامه اطلاعات نماز مغرب و عشا را به امامت حجت‌الاسلام سيد محمد خاتمي اقامه كردند و بعد از آن رئيس‌جمهور سابق كشورمان با حضور در رستوران روزنامه اطلاعات در كنار كاركنان اين روزنامه افطار كرد

*در هنگام قرائت متن توسط سيد محمود دعايي كه بيانگر شخصيت خاتمي بود بغض حاضران در جلسه تركيد
*آخرين بخش ديدار بريدن كيك تولد خاتمي بود، كيكي را كه در 2 طبقه طراحي شده بود ؛ در طبقه بالا تصوير خودش طراحي و طبقه پايين آن 63 گل ياس به نشانه شصت و سه سالگي اش آرايه شده بود كه پرسنل روزنامه اطلاعات كيك را بعد از برش توسط رئيس جمهور سابق كشورمان در بين خود تقسيم كردند.

خاتمي در پايان در كنار مديران و پرسنل روزنامه اطلاعات ايستاد و عكس يادگاري گرفت.

 

متن کامل

/ 0 نظر / 5 بازدید