آلزايمر يا عاشقی؟!

فکر کنم جدی جدی یا آلزایمر گرفتم یا عاشقم. دیروز برای دومین روز متوالی کلید اتاق کارم رو یادم رفته بود ببرم. روز اول کلید یدکی رو از امور اداریمون گرفتیم. روز دوم دیگه روم نشد برم باز کلید بگیرم. گفتم الان میگن دختره گیجه!! این بود که مجبور شدم مثل آوارگان فلسطینی تو بخش سرگردون باشم. لب تاپ بخش رو گرفتم و تو اتاق شورا اسلایدهای لازم برای همایش حبوبات رو تهیه کردم.  باید تا حداکثر تا سه شنبه یک پوستر هم تهیه کنم.

راستی برای آلزایمر هنوز قرصی شربتی آمپولی کشف نشده؟!

پ.ن) ای داد! امروز قرار بود برم انستیتو. یک مقاله داریم که جواب داورهاش اومده از دو ماه قبل پیشه منه که تصحیحاتشو انجام بدم.  دیشب از حدود ساعت ۱ نصفه شب بیدار شدم و روش کار کردم امروز هم از صبح بدو بدو و با عجله وسط یک عالمه خرده کار الکی دیگه تو اداره روش کار می کردم. تا بیام راه بیفتم دیر شد. با سرعت خودمو رسوندم انستیتو که خیلی هم دیر نشه. وقتی رسیدم دیدم ای داد! یادم رفته نظر ارزیاب ها رو ببرم. خانم دکتر کلی شاکی شدند گفتند که مگه آدم عاشق باشه همچین چیزی یادش بره!!!!

من هم به همین نتیجه رسیدم. رسماْ هم تو موسسه اعلام کردم که بابا من عاشق شدم!!! ولی نمی دونم چرا هیچکی باور نکرد04.gif

/ 4 نظر / 2 بازدید
سيد عليرضا شمس نيا

سلام وبلاگ خوبی دارید من نیز یا مطلب آخرین .... سایت برگزاری انتخابات رایانه ای مجلس هشتم هک شد در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیامتان هستم .

مموش

چون تو جانان منی جان بی تو خرم کی شود.. سلام دوست عزيز. خيلی دور خيلی نزديک به روز شد. منتظرم.

آرش

با عرض سلام. داستاهای تخیلی من و اژدها با داستان "نجات درخت کهن: خوان اول - افسانه غورباقه طلایی" به روز شد.

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند