ديابت

همیشه تا آن هنگام که برایمان اتفاق نیافتاده، فکر میکنیم تنها برای دیگران است. تنها برای دیگران و نه برای ما. آیا میدانید از هر 20 ایرانی یک نفر به دیابت مبتلاست و نیمی از این تعداد نمیدانند که دیابت دارند؟ می دانید فرق آگاهی برای اقدام به درمان و یا پیشگیری، با عدم آگاهی چیست؟ هر 10 ثانیه یک نفر به دلیل عدم  آگاهی از دیابت و روش کنترل آن، جان خود را از دست می دهد. هر 30 ثانیه یک نفر به علت عدم  آگاهی از دیابت و روش کنترل آن، پای  خود را از دست می  دهد و این تنها قسمتی از این تراژدی است...
 
فرق آگاهی با جهل نسبت به دیابت را می توان در تفاوت میان کشورهایی نظیر ایران با آمریکا جستجو کرد. در آمریکا علی رغم اینکه آمار دیابت 7 برابر کشور ماست، رنجهای ناشی از دیابت به مراتب کمتر است. تنها به دلیل آگاهی، پیش  گیری و درمان.
 
ما از شما در قبال آگاهی که می دهیم هیچ پولی طلب نمی کنیم. این یک بنیاد غیرانتفاعی بین المللی برای نجات کسانیست، که نحوه زندگیشان که به نظر خودشان بسیار معمولی است، به تدریج آنها را به ورطه رنج و عذاب و نهایتاً مرگ می   کشاند. این برنامه توسط فدراسیون بین المللی دیابت هدایت میگردد و هدف آن این است که تا سال 2007 ، یک میلیارد نفر از خطرناک بودن دیابت آگاه شوند.
 
اگر شما و یا نزدیکانتان دیابت دارید، تنها با یک تماس با شماره تلفنهای: 88677480 - 88785938 - 88677482 (021)، بسته آموزشی رایگان  "کنترل آسان دیابت" (به زبان فارسی) به آدرس شما پست خواهد شد.
 
تنها با انتشار این پیام یا آدرس زیر در بین دوستان و آشنایان خود، شاید بتوانید حتی یک نفر را نجات دهید! این اگرچه تنها کار ممکن است اما کار بزرگی است. با forward کردن این email به حرکت ملی کنترل دیابت در ایران کمک کنید.
 


/ 2 نظر / 3 بازدید
مهران فره راز

با سلام. من مهران فره راز هستم . ۲۴ سال سن دارم و در بلوار ابوذر خيابان پيروزی تهران زندگی می کنم . من يک وبلاگ دارم که تازه درستش کردم ... وبلاگ من تشکیل شده از اخبار و اتفاقات روز دنیاکه خودم بهشون علاقه دارم ... بهتون پيشنهاد مي کنم که نوشته های منو بخونید چون جالبه... و خوشحال ميشم اگر نظری داشتيد برم بنویسید ... از دوستانی هم که به این وبلاگ سر می زنن میخوام که به وبلاگ من هم تشریف بیارن و نوشته های منو بخونن و نظرشونو در مورد نوشته های من به من بگن. با تشکر... مهران فره راز. وبلاگ من :