مزاحمت تلفنهای اعتباری

چند وقت پیش یک مقاله خوندم درباره مزاحمت هایی که دارندگان سیم کارت های ایرانسل و سیم کارت های اعتباری برای مردم ایجاد می کنند و نمیشه هیچ برخوردی باهاشون کرد. شماره هایی رو هم که انتخاب می کنند، تصادفیه و بنابراین هدفی ندارند جز وقت گذرونی و احیانا پیدا کردن یک سری دوست تلفنی. خوانندگان مقاله هم کلی تو قسمت نظرات تأیید کرده بودند و خاطراتشون رو نوشته بودند و حتی یک نفر نوشته بود مجبور شده سیم کارتی رو که سیم کارت کاریش بوده و همه اون شماره رو داشتند بفروشه و کلی ضرر کرده بود به خاطر اینکه از دست یک مزاحم اعتباری راحت بشه.

به عنوان یک خانم وقتی موبایل داشته باشی، احتمال مزاحم داشتنت خیلی بالاتر میره. من هم قبلا یکی دو مورد اینجوری داشتم.  که خوب البته وقتی ببینند که جواب نمیدی یا آخرش حوصله ات سر میره و اس ام اس میزنی که میرم ازت به خاطر مزاحمت شکایت می کنم، بیخیال میشن و موضوع تموم میشه. یکی دو هفته پیش یک آقایی با سیم کارت اعتباری بهم زنگ زدند و در حد یک سلام قطع شد، من فکر کردم چون محل ما آنتن نمیده قطع شده. من معمولاً حال ندارم دوباره زنگ بزنم، میگم اگه طرف کار واجب داشته باشه خودش زنگ میزنه. از دو هفته پیش تقریباً هر روز اس ام اس های عاشقانه است که دریافت میشه، البته خداییش آدم مؤدبی هستند!!! و مطلب بدی نمیفرستند ولی کوتاه هم نمیان!

ما برای سحری با صدای زنگ موبایل بیدار می شیم چون ساعتمون کلید پشتش شکسته و وقتی شروع میکنه به زنگ زدن دیگه قطع نمیکنه! دیشب موبایلم رو گذاشته بودم  بالای سرم که زنگ بزنه و بیدار بشیم. خیلی هم خسته بودیم. یک دفعه نصف شب مزاحم محترم ما شروع کردند زنگ زدن. من مجبور شدم گوشیم رو خاموش کنم و تا صبح مرتب از جام می پریدم که خواب نمونیم و باز مجبور بشیم سحری نخورده روزه بگیریم.

یکی نیست بگه آخه مزاحم تلفنی شدن هم شد سرگرمی؟!

/ 2 نظر / 2 بازدید
هومن

مزاحمت مزاحمت است. فرقی ندارد مودبانه یا غیر مودبانه. فقط اولی اعصاب خرد کن نیست.