جریان مارک اوه یادتان هست؟

من چند وقتی بود که می دیدم نمایندگی های تفال فرانسه (منظورم   ظروف آشپز خانه است) یکی یکی نا پدید می شوند و خیلی از آنها جای خود را به دسینی DESSINI می دهند. از طرفی فهمیدم که تفال تولیدات خود در ایران را متوقف کرده و فقط محصولات فرانسه را می توان تهیه کرد.  حدس زدم کاسه ای زیر نیم کاسه است و این دسینی یک جاش می لنگد بعد از جست و جو در اینترنت متوجه شدم تنها یک سایت با این عنوان هست که آن هم فاقد هر گونه آدرس و شماره تلفن از سازنده است. از طرفی با یک جست و جوی حرفه ای تر متوجه می شویم ثبت کننده دامنه آن هم یک آقای ایرانی است به نام آرام غریبی که نماینده شرکتی بوده که این دامنه را برای دسینی خریداری کرده. با جست و جوی بیشتر متوجه شدم یک نام تجاری با همین عنوان در دبی ثبت شده که هیچ تولید کننده ای به اون مربوط نیست. حال داستان چیست ؟ آقایی که دفترشان در تقاطع کارگر و جمهوری واقع می باشد زمانی توزیع انحصاری محصولات تفال را از شرکت پرکیش نمایندگی رسمی این محصولات دریافت می کنند ، سپس اقدام به ثبت نام دسینی در دوبی مینمایند و کم کم محصولات دسینی را به جای تفال وارد کانال توزیع می کنند و خریدارن به خیال آنکه برند متعلق به تفال است اغفال می شوند.
به هر حال مهم این است که این ها اجناس چینی هستند که با رنگ و لعاب و کلاه برداری وارد کشور می شوند و شما به عنوان جنس خارجی و اروپایی می خرید. محل تولید آنها هم در شهر شین زن در چین می باشد.
اخیراً نیز در فروشگاههای اتکا وابسته به سازمان صنایع دفاع، نوعی از لوازم منزل به نام مرسی MERCI عرضه میگردد که عنوان شده است از ایتالیا وارد می شود. برگه ای نیز تحت عنوان گواهی تصدیق از سوی یک نفر کارشناس رسمی دادگستری به ضمیمه وجود دارد که حاکی از وجود دفتری تحت عنوان مرسی ( یاد و خاطره پیتر اند جورج) در ایتالیاست و اینکه این لوازم نیز از از مرز بازرگان وارد ایران می شود - حال با کمی کنکاش متوجه می شوید که هیچ سایتی در خصوص کارخانه مرسی در دنیا وجود ندارد و فقط یک سایت دو زبانه فارسی - انگلیسی است که کاملاً رنگ و لعاب طراحی های زپرتی را دارد. به نظر میرسد که این لوازم نیز از چین تمام و کمال وارد ایران میشوند و به نام اجناس ایتالیائی به خورد مردم بدبخت میدهند .
لطفا این پیام را برای همه بفرستید تا لا اقل به این وسیله جلوی کلاهبرداری بیش از این گرفته شود --                       -
 
/ 2 نظر / 39 بازدید
گلرنگ

دست شما درد نکنه که با این تحقیقات مشکل مملکتو حل کردین و با خراب کردن چهره یک شرکت ایرانی موفق (با هر شیوه ای) احتمالا به نیت خودتون از این کار رسیدین!!!!!!!!!!!!! ولی هیچ می دونین چند نفر تو گروه صنعتی گلرنگ دارن کار می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟ نه نمی دونین من بهتون می گم......... ۱۲۰۰۰ نفر گروه صنعتی گلرنگ بیش از ۱۰۰ شرکت داره که برندهای مختلفی رو به بازار ارائه دادن. این حقه بازی نیست که یک شرکت با چند برند مختلف تو بازار فعالیت کنه..... البته اینو باید بگم که در حال حاضر محصولات گروه صنعتی یکی از باکیفیت ترین محصولات در ایرانه. حالا شما با این کارتون خیلی راحت می خواین باعث تعطیلی این شرکت ها بشین. می دونین این یعنی چی؟؟؟؟؟؟ نمی دونین یعنی فاجعه....... یعنی بیکاری ۱۲۰۰۰ نفر فک می کنین صاحبان این شرکت ها خیلی از این کار ضرر می بینن...... نه این مردم هستن که از این کار لطمه می خوردن...... پس هدف شما چیز دیگه ای هست....!!!!!!

n

این متن از کجا اومده ؟ منبع موثقش چیه ؟