برای فردا

وبلاگ برای فردا گزارشی است به نسل آینده ایران زمین. سندی است از تلاشهای نسل امروز برای ساختن فردایی بهتر

تخصیص تسهیلات تاسیس و تجهیز دفاتر مهندسی به کارشناسان نظام مهندسی کشاورزی و مناب

فرمانداری اسلامشهر شرایط تخصیص تسهیلات تاسیس و تجهیز دفاتر مشاوره فنی مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی را برای آندسته از اعضای بومی سازمان نظام مهندسی که دارای پروانه اشتغال مورد تایید آن سازمان می باشند، مهیا می نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران در جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی فرمانداری اسلامشهر دکتر حبیبی- معاون برنامه ریزی و امور مالی فرمانداری اسلامشهر- ضمن اشاره به لزوم شکل گیری و ورود سازمانهای صنفی به عرصه های مختلف فعالیتهای تخصصی، حضور نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران را در منطقه یک اتفاق ویژه برشمرد و گفت: ما به عنوان مسئولین شهرستان امیدواریم از فعالیتها و انرژی سازمان بهره مند گردیم و دراین راستا به هرطریق ممکن از حضور نظام مهندسی حمایت می نماییم.

مهندس شاهرخ رمضان نژاد-رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران- با اشاره به ظرفیت مطلوب شهرستان? آمادگی نظام مهندسی برای گسیل مهندسان واجد صلاحیت به عرصه های کشاورزی اسلامشهر را اعلام نموده و افزود: بیش از  نفر مهندس کشاورزی و منابع طبیعی در گرایشهای مختلف ساکن شهرستان? می توانند در راستای افزایش بهره وری? به ظرفیتهای موجود شهرستان کمک شایانی نمایند که سازمان در این راستا به منظور تزریق تخصص به بخش کشاورزی و منابع طبیعی پس از رتبه بندی و تعیین درجه صلاحیتشان آنها را به واحدهای ذی ربط معرفی خواهد نمود.

مهندس ابوالفتحی- مدیر جهاد کشاورزی اسلامشهر- ضمن اشاره به خسارت وارد شده به باغات و اراضی کشاورزی شهرستان بر اثر سرما و خشکسالی اخیر، خواستار حمایت و همکاری سازمان نظام مهندسی در خصوص استفاده از پتانسیل مهندسان عضو سازمان به منظور تخصصی نمودن پروسه ی تولید محصولات کشاورزی شده و تاکید کرد: تزریق علم به بدنه ی کشاورزی بومی، موجب بیمه شدن تولید در عرصه محصولات کشاورزی در مواقع بحران خواهد گردید.

در پایان این جلسه مقرر گردید فرمانداری شهرستان اسلامشهر شرایط تخصیص تسهیلات تاسیس و تجهیز دفاتر مشاوره فنی مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی را برای آندسته از اعضای بومی که دارای پروانه اشتغال مورد تایید آن سازمان می باشند، مهیا نماید.

منبع: خبرنامه انجمن نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ایران

  
نویسنده : برای فردا ; ساعت ۱٢:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٢/۳٠
تگ ها : اخبار
comment نظرات ()