برای فردا

وبلاگ برای فردا گزارشی است به نسل آینده ایران زمین. سندی است از تلاشهای نسل امروز برای ساختن فردایی بهتر

استعفای اسکندری در صورت اصرار نمایندگان بر استیضاح

یک منبع آگاه در مجلس شورای اسلامی درباره استعفای اسکندری در صورت اصرار نمایندگان بر استیضاح اظهار داشت: این که وزیر جهاد کشاورزی گفته است در صورت اصرار نمایندگان بر استیضاح وی از سمت خود استعفا خواهد داد، صحت دارد، ولی این گونه صحبت کردن را منطقی و درست نمی‌دانم.
به گزارش «جهان»، یک عضو فراکسیون اکثریت مجلس گفت: مطلع شدیم رئیس جمهور از وزیر جهاد کشاورزی خواسته است که در صورت اصرار نمایندگان مجلس، برای طرح استیضاح وی شخصا استعفا کند و نگذارد کار به طرح استیضاح در صحن علنی مجلس کشیده شود.
یک منبع آگاه در مجلس شورای اسلامی نيز در اين رابطه در گفت و گو با «جهان» اظهار داشت: این که وزیر جهاد کشاورزی گفته است در صورت اصرار نمایندگان بر استیضاح وی از سمت خود استعفا خواهد داد، صحت دارد ولی من این گونه صحبت کردن را منطقی و درست نمی دانم.

این منبع آگاه افزود: با توجه به این که عملکرد آقای اسکندری در طی تصدی وزارت جهاد کشاورزی محاسن و معایبی داشته است، حال اگر ایشان برای این عملکرد خود جوابی دارند باید با حضور در مجلس به سوالات نمایندگان پاسخ دهند و اگر هم جوابی ندارند که اصلا قبل از استیضاح باید خودشان استعفا دهند.

  
نویسنده : برای فردا ; ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٩/٢۳
تگ ها :
comment نظرات ()