برای فردا

وبلاگ برای فردا گزارشی است به نسل آینده ایران زمین. سندی است از تلاشهای نسل امروز برای ساختن فردایی بهتر

فوت کوزه گری-چگونه صدای پاشنه کفش را کم کنيم!

روز شنبه مرخصی بودم. صبح باید یک کاری رو انجام می دادم.  بعدش گفتم برم یک عالمه خرده ریزی رو که مدتها است لازم دارم بخرم. یک سر رفتم فروشگاه رفاه خیابون جمهوری و بعدش هم فروشگاه صنایع دستی میدون ولیعصر و بعدش هم خود خیابون ولیعصر.  و به این نتیجه رسیدم که خیلی بی جنبه هستم!! تو یک نصفه روز ۱۸۰۰۰۰ تومن خرج کردم.  هر چی فکر میکنم به جز یک عطر ۱۵۰۰۰ تومنی که اونم وقتی رسیدم خونه دیدم اشتباهی داده!!! هیچ کدوم از خریدهام که همش هم برای خودم بود!!! بیخود یا غیر ضروری نبود.  به هر حال حالا باید تا اخر ماه صرفه جویی کنم که عادت نکنم به ولخرجی!!!   راستی این بنده خداهایی که یک حقوق دارند و چند سر عائله هستند و کرایه خونه دارند و ... چه جوری زندگی می کنند؟!

بگذریم. 

رفتم یک کفش پاشنه بلند تقریبا زمستونی بخرم. به آقای فروشنده گفتم آقا این بدجوری تق تق میکنه. ایشون هم گفتند که می تونین پاشنه کفش رو در بیارین و توش رو با پنبه پر کنین  صداش کم میشه. اومدم خونه و امتحان کردم. دیدم واقعا صدای کفش کم میشه. احتمالا جلوی انعکاس صدا تو پاشنه خالی رو میگیره. البته باید چند روز باهاش راه برم که از حالت نویی دربیاد. اینجوری هم یک کم دیگه صداش کم میشه.

یادش به خیر تو دانشگاه یک دوستی داشتم همیشه میگفت آدم کفش پاشنه بلند میپوشه که تق تق صدا کنه.  اگه نه که کفش معمولی می پوشید!

  
نویسنده : برای فردا ; ساعت ۸:٢۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۸/٢٩
تگ ها :
comment نظرات ()