برای فردا

وبلاگ برای فردا گزارشی است به نسل آینده ایران زمین. سندی است از تلاشهای نسل امروز برای ساختن فردایی بهتر

برنامه شب شيشه ای و مهمانان ويژه اش!

ظاهراً چند وقتیه که دیگه مسئولین برنامه شب شیشه­ای مهمان دعوت نمی­کنند، مهمان­ها خودشون خودشون رو به مسئولینش تحمیل می­کنند!!! یک از مهمون­های این هفته جناب آقای دکتر جاسبی معروف بودند. 

 این برنامه چند تا نکته جالب داشت.  در نظر سنجی SMS ای تا اواسط برنامه اغلب کسانی که نظر داده بودند عملکرد دانشگاه آزاد رو ضعیف ارزیابی کرده بودند، طوری که مجری برنامه مجبور شد بگه لطفاً اگه شهریه بالا است یا مشکل موردی دارین نظر منفی ندین، منظور ما کلیت ماجرا است.  لطفاً طرفدارهای دانشگاه هم SMS بزنند.  آخرش هم بیش از 50 درصد عملکرد رو ضعیف ارزیابی کرده بودند. 

 تو این برنامه یک موسیقی پخش می­کنند و بعد از مهمان می­پرسند که چه احساسی داشت؟ فکر می­کنین برای عمو جاسبی بزرگ چی پخش کردند؟ موسیقی فیلم "پدر خوانده!!!!" البته ایشون نگرفتند که موضوع چیه و فقط گفتند که آهنگ قدیمی بود و یک کم غمگین!! 

نکته سوم این بود که ظاهراً قراره در آینده نزدیک کنکور ورودی به دانشگاه را حذف کنند و معیار گزینش معدل سال­های قبل باشه.  چه کار وحشتناکی!!! خدا کنه عاملی نباشه برای آلودگی آموزش و پرورش به فعالیت­های کثیف رشوه­گیری و تطمیع­کردن و خرید و فروش نمره و ...

  

  
نویسنده : برای فردا ; ساعت ۱٠:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٢/۳٠
تگ ها :
comment نظرات ()