برای فردا

وبلاگ برای فردا گزارشی است به نسل آینده ایران زمین. سندی است از تلاشهای نسل امروز برای ساختن فردایی بهتر

به اونایی که براتون ارزش دارن

·  بهترین دوست اون دوستیه که بتونی باهاش روی یک سکو ساکت بشینی و چیزی نگی و وقتی ازش دور میشی حس کنی بهترین گفتگوی عمرت رو داشتی .

·  ما واقعا تا چیزی رو از دست ندیم قدرش رو نمی­دونیم ولی در عین حال تا وقتی که چیزی رو دوباره به دست نیاریم نمی­دونیم چی رو از دست دادیم .

·  اینکه تمام عشقت رو به کسی بدی تضمینی بر این نیست که او هم همین کار رو بکنه پس انتظار عشق متقابل نداشته باش، فقط منتظر باش تا اینکه عشق آروم تو قلبش رشد کنه و اگه این طور نشد خوشحال باش که توی دل تو رشد کرده .

·  در عرض یک دقیقه میشه یک نفر رو خرد کرد در یک ساعت میشه یکی رو دوست داشت و در یک روز میشه عاشق شد، ولی یک عمر طول می­کشه تا کسی رو فراموش کرد! 

·  دنبال نگاه­ها نرو چون می­تونن گولت بزنن، دنبال دارایی نرو چون کم کم افول می­کنه، دنبال کسی باش که باعث بشه لبخند بزنی چون فقط با یک لبخند میشه یه روز تیره رو روشن کرد، کسی رو پیدا کن که تو رو شاد کنه.

·   دقایقی تو زندگی هستن که دلت برای کسی اونقدر تنگ میشه که می­خوای اونو از رویاهات بکشی بیرون و توی دنیای واقعی بغلش کنی.

·  رویایی رو ببین که می­خوای، جایی برو که دوست داری، چیزی باش که می­خوای باشی، چون فقط یک جون داری و یک شانس برای اینکه هر چی دوست داری انجام بدی

·  آرزو می­کنم به اندازه کافی شادی داشته باشی تا خوش باشی، به اندازه کافی بکوشی تا قوی باشی، به اندازه کافی اندوه داشته باشی تا یک انسان باقی بمونی و به اندازه کافی امید تا خوشحال بمونی.

·   همیشه خودتو جای دیگران بذار اگر حس می­کنی چیزی ناراحتت می­کنه احتمالاً دیگران رو هم آزار می­ده.

·   شادترین افراد لزوماً بهترین چیزها رو ندارن، اونا فقط از اونچه تو راهشون هست بهترین استفاده رو می­برن.

·  شادی برای اونایی که گریه می­کنن و یا صدمه می­بینن زنده است، برای اونایی که دنبالش می­گردن و اونایی که امتحانش کردن، چون فقط اینها هستن که اهمیت دیگران رو تو زندگیشون می­فهمن.

·  عشق با یک لبخند شروع میشه با یک بوسه رشد می­کنه و با اشک تموم می­شه،‌ روشنترین آینده همیشه روی گذشته فراموش شده شکل می­گیره، نمیشه تا وقتی که دردها و رنج­ها رو دور نریختی توی زندگی به درستی پیش بری.

·  وقتی که به دنیا اومدی تو تنها کسی بودی که گریه می­کردی و بقیه می­خندیدن، سعی کن یه جوری زندگی کنی وقتی رفتی تنها تو بخندی و بقیه گریه کنن.

نیما احرار (اهرار)

  
نویسنده : برای فردا ; ساعت ٥:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۱/۱٢
تگ ها :
comment نظرات ()