برای فردا

وبلاگ برای فردا گزارشی است به نسل آینده ایران زمین. سندی است از تلاشهای نسل امروز برای ساختن فردایی بهتر

کارمندان=مرفهین بی درد

امسال دولت کولاک کرده!! چه معنی داره کارمندان اینقدر مرفه باشند؟

جدی جدی سرویس­های رفت و آمد کارمندان را برداشتند و گفتند هر کی با وسیله شخصی خودش بیاد!!! البته ظاهراً قراره یک حق ایاب و ذهاب بدهند که با این وضع کرایه ماشین­ها عملاً به جایی نمی­رسه، بنزین هم که قراره سهمیه بندی بشه و گرون بشه و از این حرف­ها.  فکر کنم این حضرات تصمیم گیرنده هیچ وقت با وسایل نقلیه عمومی سرکارشون نرفتند و با نرخ کرایه­ها و وضعیت راه­ها و تعداد کورس­هایی که باید سوار بشی تا به محل کارت برسی، خیلی آشنا نیستند.  قراره با این تصمیم مشکل ترافیک کلاً حل بشه؟! وقتی ۲۰ نفر که همه با یک مینی­بوس می­اومدند حالا مجبور باشند خودشون ماشین بیارند یا جدا جدا سوار وسایل نقلیه مختلف بشوند خوب بدیهیه که مشکل ترافیک کلاً حل میشه

جدی جدی مهد کودک­های دولتی رو بستند.  طفلک این خانم­های کارمندی که بچه­های مهد کودکی داشتند، آوراه و سرگردون موندند چه بکنند!! شهریه مهدکودک­های خصوصی اونقدر زیاده که پرداختش از عهده خیلی از کارمندان بر نمی­آد.  تازه این موقع سال کدوم مهد کودکی اونها رو می­پذیره.

جدی جدی ناهار رو هم برداشتند وقراره خشکه حساب کنند.  با در نظر گرفتن تورم فکر کنم روزی هزار تومان یا در همین حدود ها.  باهاش میشه ساندویچ خرید.

  
نویسنده : برای فردا ; ساعت ٥:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۱/٦
تگ ها :
comment نظرات ()