برای فردا


+ برکناری، پاداش انتقاد از جناب وزیر!

وزیر جهاد کشاورزی در اقدامی عجولانه، اقدام به برکناری یک منتقد خود کرد.

به دنبال انتشار گفت‌وگویی در «تابناک» با یکی از اعضای هیأت مدیره شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور و انتقاد وی از عملکرد نامناسب وزیر جهاد کشاورزی در اجرای اصل 44 قانون اساسی ـ که مورد تأکید ویژه رهبر انقلاب و دیگر نهادها و مقامات کشورمان است ـ خلیلیان، وزیر جهاد کشاورزی، در اقدامی عجولانه، نشان داد که تاب و تحمل نقد و انتقاد به خود را نداشته و به این گونه در مقام پاسخ به این انتقاد برآمده است، حال آنکه وی باید با رویکردی منطقی نسبت به تصحیح عملکرد خود رفتار می‌کرد.

از سوی دیگر، بنا بر اطلاعات خبرنگار «تابناک»، برکناری این عضو هیأت مدیره از سوی وزیر غیرقانونی بوده و هرگونه برکناری و تعیین فرد جانشین، باید با نظر اعضای هیأت مدیره و مجمع عمومی این شرکت انجام پذیرد.

گفتنی است، به دنبال این اقدام وزیر جهاد کشاورزی، ابوذر باقری، عضو برکنار شده هیأت مدیره شرکت خدمات مهندسی که در گفت‌وگوی خود با «تابناک» نیز احتمال برکناری خود را اعلام کرده بود، نامه‌ای برای ما فرستاده که در ادامه می‌آید:

بسمه تعالی

نداشتن تحمل حتی یک انتقاد توسط وزیر جهاد کشاورزی

پس از مصاحبه اینجانب با سایت «تابناک» در مورد عدم پیگیری وزیر جهاد کشاورزی در رابطه با اصل 44قانون اساسی و واگذاری شرکت‌ها به بخش خصوصی، پس از چند دقیقه از انتشار مصاحبه، از دفتر خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی با دفتر اینجانب تماس گرفتند و اعلام کردند که وزیر گفته اگر این مطلب را تکذیب نمایید در سمت خود باقی خواهید ماند و در غیر این صورت، برکنار خواهید شد. این در حالی است که ایشان مستقیم و بدون تشکیل مجمع من را برکنار و فرد دیگری را جایگزین نمودند.

وزیر که تحمل یک انتقاد دلسوزانه و راهگشا را ندارند، چگونه سکان هدایت وزارتخانه به این اهمیت را به عهده دارند و من افتخار می‌کنم که توسط چنین فرد ناتوانی برکنار شوم.

وزیر جهاد کشاورزی بهتر است از رئیس جمهور مکتبی یاد بگیرد که دولت با آغوش باز از انتقاد و راهنمایی دلسوزان نظام استقبال نماید تا در مسئولیت مهم و خطیری که بر دوششان است، سربلند و پیروز بیرون بیایند نه اینکه با دخیل داشتن احساسات و قرار گرفتن تحت تأثیر اطرافیان اقدامات احساسی و نسنجیده انجام داد که هیچ کس جرات انتقاد از ایشان را نداشته باشد.

آقای خلیلیان بهتر بود جنابعالی، وقت و زمان را که برای پیگیری برکناری اینجانب صرف نمودی، به تسریع روند خصوصی سازی در وزارتخانه و تحقق منویات مقام معظم رهبری و دستورات رئیس‌جمهوری صرف می‌نمودین.

جنابعالی خوب می‌دانید قیمت گوشت، مواد لبنی، خوراکی در دوره مسئولیتتان رشد چند درصدی داشته است و اقشار آسیب پذیر در زیر چرخ ناتوانی مدیریتی جنابعالی در حال له شدن هستند.

اینجانب به عنوان سرباز کوچک ولایت و مسئول یکی از کمیته‌های ستاد مرکزی دکتر احمدی‌نژاد، قاطعانه اعلام می‌نمایم به دلیل تصمیمات احساسی و نداشتن سعه صدر و بی‌تدبیری جناب‌عالی، شما توان اداره وزارتخانه را نداری و پیشنهاد می‌نمایم از سمت خود استعفا بنمایید.

از خداوند متعال توفیقات روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی و سربلندی دولت اسلامی و همه خدمتگزاران مملکت را دارم.

منبع (+)


نظرات بینندگان:
آقای احمدی نژاد پاسخگویی عملکرد وزیران خود باشند لطفا
حالا تابناک تو رم فیلتر میکنن شایدم اینترنت یک روز قطع شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با سلام
خبرانتقاد این مسئول محترم را که خواندم نظرم را راجع به آن دادم و مطمئن بودم که جواب وی تنها برکناری می باشد و تنها باید بگویم متاسفم که کسانی متولی امور ما هستند که حتی تاب انتقاد دوستان و همکاران خود را هم ندارند. با این طرز تفکر به کجا می رویم ؟؟؟؟؟؟
ترسم که نرسی به کعبه ای اعرابی این ره که تو می روی به ترکستان است. (مهدی)
بنده به عنوان یک مهندس کشاورزی واقعا از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی گله دارم .درامد افرادی مثل اینجانب که در امار جزء شاغلین هستیم ماهی 150000 تومان است . خدا حقمونه از این افراد بگیره
متاسفم برای وزیر اینجوری.کاش احمدی نژاد دقت بیشتری میکرد
متاسفانه اغلب دولتمردان اینگونه هستند تاب تحمل انتقاد را ندارند.
میتونه برکنار میکنه مدارکشم موجوده
و مسئول یکی از کمیته های ستاد مرکزی دکتر احمدی نزاد قاطعانه اعلام می نمایم
این خیلی باحال بود
خدا به داد ایشان برسد.تابناک مرسی از این جرات
خدا کند که ایشان را بدبخت نکنند.بیچاره خانواده اش
خدا پدرت را بیامرزد . خیلی ساده ای که اینجوری فکر می کنی .
نداشتن سعه صدر جهت پذیرش انتقاد یکی از اصلی ترین آفت های مدیریتی ایرانی است به امید روی کار آمدن نسلی نو حزب اللهی مدیر و مدبر در ایران اسلامی . هم اینک طیف گسترده ای از مدیران در سازمان های مختلف نان به نرخ روز خور دنیا زده و دنیا طلب و غیر منزه هستند و باید در این زمینه انقلابی نو به پا کرد و نسل جوان حزب اللهی را تربیت و در امور مدیریتی بکار گرفت ...
الله اکبر
امیدوارم وزیر محترم کشاورزی یا پاسخی علمی و مستند به انتقادات جناب آقای باقری ارائه نمایند و یا همانگونه که آقای باقری پیشنهاد فرمودند استعفا دهند . چه اینکه وضعیت منطقه ای و بین المللی ایران ایجاب می کند مدیرانی با حداکثر توان در مصادر امور قرار گیرند نه مدیرانی با توانی متوسط . بسیاری از انتقادات آقای باقری الحق و الانصاف منطقی و درست است .
داداش من اگر دولت کارهای خود را به بخش خصوصی واگذار کند . من که مدیر که مجموعه دولتی هستم از کجا نان دربیاورم؟ حداقل چندسال به ما یک تخصصی یاد بدهید بعد این کار را بکنید
ما تشنگان ...نه ...
دمش گرم خیلی متن باحالی رو نوشته
ایشان وزیر فرمایشی هستند
تابناک جون خداوکیلی حالم از این همه غلط املایی خراب شد.
انتظار تشویق داشتی
حرف حساب جواب نداره.با این حرکت منطق خود را نشان داده است.وا اسفا
امام علی (ع) میفرمایند منتقدین باید نزدیکترین حلقه به مسئولین باشند.
ببخشیدا دو نکته!!

- همین آقا منتخب رییس جمهور مکتبی مورد اشاره شماست !!!
- شما میگید مردم در حال له شدن هستند ولی ریسس جمهور مکتبی مورد اشاره شما که بارها گفته است وضع مردم خیلی خوب است!!

این که شد یک بام و دو هوا!!
خجالت اور است. البته چیز جدیدی نیست. و خوب معمولا اینجور خبرها انعکاس نمی یابند. حالا چی شده این یکی را دادین بیرون من نمی دونم
بالاخره یه با غیرت پیدا شد حرف بزنه. دم تابناک گرم که صدا ها رو میرسونه
کارشما عالی بود ولی مطمئن باش کسی رسیدگی نمی کنه
خوب کرد-تایادبگیری که فقط بگی چشم
-دستت هم بجای بند نمیشه تا هفته دیگرهم فراموش میشی
خدمت آقا عرض کنم شما که بی مدیریتی ایشان را می دیدید چرا قبلا استعفا ندادید ؟ نمی دانم چرا تا وقتی جیره مان می رسد سکوت مرگ می گیریم اما تا قطع شد یادمان می افتد مدیریت پر از عیب است
این وزیران نالایق نباید باعث تضعیف دکتر احمدی نژاد بشند.خوب بود این وزیر توضیح میدادند تا حرف وحدیثی پشت سرشون پیش نیاد.
ای ول به تابناک
کسی میدونه که این آقا کیه و چیکاره است؟البته بیشتر از این مقدار که خودشان گفته اند و مسئول کمیته ستاد مرکزی دکتر احمدی نژاد بوده اند.
رب اشرح لی صدری
تابناک جان آخه چرا دروغ مینویسی من خودم با چشمام دیدم و با گوشام شنیدم که آقای احمدی نژاد از تلویزیون گفت: من و کابینه ام از انتقاد استقبال می کنیم.
به به خوشم اومد . حتما به حرف شما گوش و فردا استعفا مدهند
درود بر منتقد من درووووود . دروووووووووووود آخیش
من یکی از طرفداران سخت دولت نهم و دهم هستم. با این اوصاف اگر این خبر واقعیت داشته باشدو با همین شدت هم باشد (والبته نباید یک طرفه به قاضی رفت) این وزیر لیاقت وزارت بر وزارتخانه مهمی مثل کشاوری را ندارد. با احترام به آقای احمدی نژاد و تقدیر از وزیران لایق دولت ایشان باید بگویم که در گدشته هم چنین وزرایی (مثل علی احمذی وزیر آموزش و پرورش) در دولت ایشان بوده اند و ایشان باید امور را اصلاح کنند. درود بر نویسنده که خود را سرباز رهبری می داند و زیر بار زور برخی افرادی که فقط دائیه اصولگرایی دارند نمی رود
احسنت
تابناک جان همینه که هست هر کس به خودش جرات انتقاد ار دولت مردمی و محبوب مارو بکنه اخراج میشه
آفرین بر شجاعت ایشان
هاها ها تا شما باشید که دیگه انتقاد نکنید
فقط سر تکان می دهیم و لب می گزیم.
هی گفتم تابناکیها انتقاد نکنید هی گفتم شلوغش نکنید حال خیالتون راحت شد؟؟؟
عجب شیر تو شیریه
مملکت اسلامی؟...
خدا خیرش بده که خودشو فدای کارگران و پرسنل بیچاره کرد.
عجب جگری داشته این بشر.واقعا تابناک دمتون گرم
دمت گرم
آقا اینطور نیست بنده خودم کارمند وزارت جهاد کشاورزی هستم (البته نه اینکه خدای ناکرده با کشاورزی جنگ و جهاد کنیم) و خوب میدان که این خبر به اصلا درست نیست: زیرا ایشان از روز اول تا همین دو هفته اخیر فقط یکی دو نفر را (آن هم بنا بر مصلحت) تغییر داده اند (اقای علی آبادی). لذا اصولا ایشان آمده اند که وزارت کنند//
وقتی که کارد دسته خودش را میبرد
دست وزیر درد نکنه تا تو باشی دیگر حرف بی پایه و اساس نزنی حتما اقای رئیس جمهور هم از این عمل دفاع خواهندکرد.
اینجانب دکتر خلیلیان را از نزدیک می شناسم. این گونه صحبت کردن و ایشان را خطاب قرار دادن اصلا صحیح نیست. قیمت ها در زمان آقای احمدی نژاد چندین برابر شده اما آیا این واقعا تقصیر آقای احمدی نژاد است یا شرایط جهانی و ...که این عضو برکنار شده بهتر می داند. لحن نامه ایشان کاملا معلومه که با وزیر خصومت داره و این رفتار اصلا شایسته نیست. پس همان بهتر که برکنار شد. وزیر کاری ناحق انجام نمیده. من ایشان را می شناسم
قطعا مصاحبه ایشون هم از روی خیرخواهی بوده و اخباری مبنی بر برکناری ایشون قبلا به گوششون نرسیده بوده و صرفا برای رضای خدا و پیگیری منویات رهبر انقلاب احساس تکلیف کرده و با تابناک مصاحبه کرده اند. اصلا فکر نکنید ایشون دست پیش گرفته بودند ها!
آفرین به شهامت وزیر محترم . این آقا پشتش به جاهائی گرم است که توانسته انتقاد کند و گرنه کارگرانی که در این مملکت 6 ماه حقوق دریافت نکرده باشند نیز جرات انتقاد را ندارند
اگر خصوصی سازی صورت گرفت و نتوانستیم قیمت لبنیات و گوشت را کنترل کنیم چه کسی پاسخگو خواهد بود ؟
ضمنا خصوصی سازی به معنی سپردن این امور مهم به ایشان و اطرافیان ایشان نیست .
لطفا خبرنگارتان را به داخل مجموعه بفرستید تا ایشان و اطرافیان ایشان را بهتر بشناسید ( منظور آقای باقری مردم دوست می باشد ) .
البته شاید خود شما هم جزو کسانی باشید که دنبال انحصار خصوصی باشید و این به نفعتان نباشد که حقایق را بنویسید و با وارونه جلوه دادن حقیقت باعث تشویش شوید .
ومکر ا... خیر الماکرین
هرکی رو از قدرت میندازن بیرون حافظ منافع کارگر میشه برو یه شغل دیگه پیدا کن بسته دیگه
تعجب میکنم از دوستانی که اینجور بدون اینکه حرفای طرف مقابل رو بشنوند یه طرفه حکم میدن و اجرا میکنن.من از دانشجویان دکتر خلیلیان هستم.این چیزایی که شنیدم در مورد ایشون محاله.خواهش میکنم از دفتر ایشون که مسئله رو روشن کنن که تا اینقدر راحت شخصیت آقای دکتر رو یه همچین آدمائی لکه دار نکنن.من شک ندارم مسئله به همین سادگیا که این یارو تو نامه اش نوشته بود نیست.
به نظر من رفتار وزیر بسیار مبتدیانه بود و حاکی از آن است که ایشان الفبای مدیریت را بلد نیست. البته این نوع رفتار تا حدود زیادی در سیستم اداری ما طبیعی است و در حال حاضر پررنگتر .
منم انتقاد کردم ولی کسی اهمیتی نداد
از طرف اعضائ ستاد دکتر احمدی نژاد استان فارس از این مدیر توانمند تقدیر میکنیم که با شجاعت حرف خودش را زد و نشان داد روحیه ولائی و اصولگرایی دارد
آقای باقری قبلا مدیر عامل یکی از شرکتهای وزارت جهاد کشاورزی بودند و فکر کنم استان فارسی باشند.
متاسفانه از این افراد شجاع منتقد کم داریم
واقعا نامردی کردند که برش داشتند.من یه مهندس هستم کاش این حرفاشو جدی میگرفتند
حقت است که برکنار شدی ، به خاطر این که :
- اولا" فریب تابناکیان را خوردی !
- ثانیا" زمان و مکان خود را نشناختی !
- ثالثا" حالا داری متوجه می شوی که اکثر طرفدارانت هم حتی دیپلم متوسطه ندارند ....
- رابعا" کجای کاری ؟
تابناک تو که شروعش کردی تا تهش برو لطفا !!!
جناب آقای دکتر خلیلیان با سعه صدر و با علم و آگاهی کامل وظایف وزارت جهادکشاورزی را انجام و از هیچ کوششی دریغ نمی‌فرمایند و در تغییرات همه هم و غم ایشان این استکه بخش کشاورزی که متشکل از تولیدکنندگان اعم از کشاورزان دامداران و .... ، تشکلها ، اتحادیها ، تعاونیها و بهره‌برداران و حتی مصرف کنندگان که همه جامعه کشور را در بر می‌گیرد آسیب نبیند . و برای تغییر هر گونه مدیریت در مجموعه مختار است ، چون در قبال وظایف بخش مسئول است . حتی معاونین و مدیران عالی استانی و ستادی تا بماند که آقای باقری یک مدیر میانی یا پایه است .
خوب کاری کرد وزیر. شمارو کذاشتن که با مجموعه هماهنگ باشید نه اینکه جوسازی کنید. فکر می کنی با مصاحبه شما ورق برمی گردد؟
به نظر بنده بهانه دادن دست دیگران کاری را حل نمیکند . ولی از لحاظ مدیریتی بهتر بود این مدیر نظر خود را در خصوص درصد نایل شدن وظایف وزارت خانه و در قالب یک مقایسه به مقام بالاتر خود ارائه میکرد تا در رفع عیب آن تلاش شود.
آفرین به خودم ...چون با شناخت کلی که از امور دارم برکناری این آقارا پیش بینی کرده بودم.
ان شااله ایشان در پناه خداوند متعال موفق باشند چون نشان دادند در مقابل ظلم کوتاه نمی آیند.تابناک ممنون
اقای باقزی مدرک لیسانس دینی عربی داره بس کار آقای خلیلیان ستودنی است
جناب آقای دکتر خلیلیان فردی است با پشتوانه علمی و با مطالعه و آگاهی کامل به وظایف خود که همانا وظایف بخش کشاورزی کشور است بخوبی انجام و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند در این فرصت به مسائل وزارت پرداخته و به مدیران نیز فرصت لازم را داده است و اکنون زمان ابقاء و تغییر فرارسیده و در تغییرات بدنبال آن است که مجموعه وزارت و نیز بخش کشاورزی متضرر نشوند بلکه سود ببرند و حق هرگونه تغییر را دارند و در قبال وظایف بخش به عنوان بالاترین مقام ، مسئول است . حال آقای باقری نخستین فرد تغییر بودند و انشاا... در فرصتهای بعدی به نظام و کشور خدمت خواهند کرد . تنها جای خدمت که شرکت فوق نیست . تمام عرصه کشور جای خدمت است و نباید به این بهانه ها این حق را از مقام عالی وزارت بگرفته شود . ماهم بودیم همین کار را می کردیم . ما که وصل به پست نیستیم اگه دنبال خدمت به خلق خدا هستیم .
در جواب دوستی که فرمودند فقط دو سه نفر را جابجا کردند:
لطفاً سخنان آقای وزیر را در روز معارفه آقای علی آبادی که گفتند فقط دو نفر از معاونان و هشت نفر از رئیسان سازمانهای استانی را نگه می دارم مطالعه بفرمایند%
آسوده دلان را غم شوریده سران نیست این طایفه را محرم رنج دگران نیست.آقای باقری بیکار بودی برا خودت دردسر درست کردی؟نمیدونم پیر هستی یا جوان اما بنازم اون جراتت را
جناب تابناک . شما هم پشتتون تا یه حدودایی گرمه . اگرنه مثل سایت های دیگه یکی به نعل میزدی یکی به میخ .
کاش به همه مسئولین مملکتی اعم از دوست یا دشمن به یک چشم نگاه میکردید.
انتقاد اخرش همینه چه از وزیر چه از وکیل وچه.............
می خواهند همه چیز انحصاری دراختیارخودشان باشدو کسی هم اعتراض وسوال نکند!...
آقای باقری که مدرکش علوم انسانی و جوانی سی ساله هستند انصاف بیشتری داشته باشند تا اینجور زیرمجموعه ای از دولت خدوم رو تخریب نکنند
حالا همه شدند کاسه داغتر از آش.
آقای محترم برو دنبال کارت. من تعجب میکنم کسی که خود را حامی دولت و ولایت میداند چگونه خود را وسیله دست قرار میدهد کسی که انقدر قدرت فهم و درک را نداشته باشد که با این کار نه تنها برکناری درست خود را توجیه نمیکند بلکه برای رئیس جمهور و دولت نیز مشکل آفرین خواهد بود به نظر من قدرت مدیریت را هرگز نخواهد داشت و چه بهتر که نباشد.
امکان نداره که دکتر خلیلیان صرفا به خاطر یک انتقاد کوچک این فرد را برکنار کرده باشد. من شخصیت ایشان را می شناسم ایشان بسیار مدیر و انسان والامقامی است. خواهشا افرادی که ایشان را نمی شناسند اینگونه در مورد ایشان صحبت نکنند. آرزوی موفقیت روز افزون برای جناب دکتر خلیلیان دارم و امیدوارم در دوره وزارت و با درایت ایشان به شکوفایی در بخش کشاورزی برسیم.
آقای باقری من تعجب میکنم چرا از خود سئوال نمیکنید که چگونه در 6 ماه گذشته بدون توجه به سابقه کاری بسیار کم یک چنین پست مهمی و زندگی به قول خودتان 3500 نفر را به دستان شما سپرده اند؟ و حال که برکنار شده اید در تابناک به سخنرانی پرداخته اید. و دست پیش را میگیرد که پس نیافتید. خواهش میکنم این آش بد بو را که در شرکت مربوطه پخته اید هم نزنید چون بوی خرابکاریهای شما گریبان خودتان را میگیرد و چیزی به وزیر محترم و رئیس جمهور ما نمیچسبد.
متاسفانه شما بدون تحقیق و رسالت خود که انعکاس حقیقت است نظر دادید ایشان با تمسک به ولایت و عضو ستاد احمدی نژاد بودن چون خود را از قبل معزول میدید این حرفها را زده اصل 144 از قبل مطرح بوده این اقا خود را مظلوم نشان میدهد در صورتیکه ادم مدیری نیست ما او را خوب میشناسیم .
متاسفانه بعضی از نظرات داده شده مثل تابناک بدون مطالعه و تحقیق است . از تابناک انتظار درج اخبار صحیح است اگر به خودش می اندیشد اما ظاهرا فقط به خراب کردن فکر میکند.
کسی که خودش مدرکش علوم دینیه اصلا با چه صلاحیتی تو این پست قرارداده شده و اینجوری کارشناسی میکنه؟؟؟؟؟؟!!!!!
در ایران آزادی نزدیک به مطلق است (از فرمایشات احمدی نژاد)
آفرین که کامنت های اولیه رو پاک کردین ، موافق نظرتون نبود ؟؟؟ !!!!
این آقایی که پیگیر فروش شرکت های دولتیه اگر ممکنه حساب های بانکی اش رو نسبت به چند وقت قبل یه مقایسه ای داشته باشین شاید اطلاعات مفیدتری برای نوشتن مطالبتون پیدا کنید
تابناک زبان ابوذر امروز !
توی این زمونه انتقاد معنی نداره چند بار بگم؟
از اینا تو این دولت کم دیدین؟
ایشان 3 ماه قبل با دستور وزیر به دلیل عدم کفایت و داشتن 29 سال سن یکسال سابقه کار با مدرک ادبیات از عضویت در هیئت مدیره بزرگترین شرکت مهندسی در زمینه آب و خاک کشور و سرپرستی 800 مهندس ارشد و متخصص عزل ولی به دلیل روابط شخصی با بعضی از مسئولین سابق این امر تاکنون اجرا نگردیده بود. که پس از اجرا با سناریوی اخیر سعی در مظلوم نمائی دارند.
پاچه خوار باش تا کامرواباشی!!!!!!!!!!
این نشان از پاکدامنی وزیر رانشان میدهد
من نمیتوانم اظهارنظر کنم که حق با کیست؟ شاید حق با وزیر باشه شایدم با فرد برکنار شده.......
ولی میخواستم از آقایی که برکنار شده اند تشکر ویژه ای کنم بخاطر مطلبی (نامه ای ) که نوشته اند....دستشون بی درد...
نبایدسریعا طرف وخانواده اش راازنون انداخت.
خدایی انتظار دیگه ای داشتید؟؟؟
تابناک تو هم خیلی جوگیرشدی برای خودت مافیای رسانه شد
هر روزخبرهات توسط مسولین تکذیب میشه(این خبر هم فردا تکذیب میشه
هوای خودت داشته باش
حالا اسم این یارو چیه ؟ بابا خبرو !
ای کاش مدیران ما تحمل انتقاد دلسوزانه و کارشناسی را داشته باشند از جزئیات خبر ندارم ولی درک صحیح از سازمان و اهداف بلند آن باید طبق قانون و مجری آن باید متخصص باشد خواه منتقد خواه دلسوز ، هدف خدمت صادقانه به ملت و تحقق اهداف آن سازمان است سعه صدر برای مدیران نیاز و ضروری است
به خدا ایشان درست میگن ؛منم یه مدیر ستادی در وزارتخانه هستم ؛نیروهایی که داره میاره دال وزارتخانه همه ضعیف و فاقد مدارک عالیه هستن.باز خدا پدر اسکندری رو بیامرزه که حداقل جند تا دکتر و کارشناس ارشد آورد
به نظر میاد آقای علی آبادی وزیر آینده جهاد کشاورزی باشند؛از معاونین وزیر نقل شده که وی در حال رایزنی با مجلس هستش و رئیس جمهور هم داره حمایتش میکنه
آقای باقری را من میشناسم ،ایشان جرات و شهامت دارند و از نیروهای ولائی هستن که زیر بار زور نمیروند.کاش آقای خلیلیان قدرش رو میدونست.متاسفم از این وضعیت بهتره خود رئیس جمهور دخالت کنند تا فضا آروم بشه
انتقاد از این دولت سه سال دیگر آغاز خواهد شد . جای نقد بسیار زیاد است اما ....
شنیه ایم آقای باقری چندی پیش طی نامه محرمانه به خلیلیان سو استفاده یکی از مدیران و وابستگان وزیر را افشا کرده و به خیلی جاها رونوشت زده .دبیرخانه
اونوقت میگن ما جوانها عرضه نداریم.ببین باقری هم یه جوونه.همه باید کمکش کنیم و نزاریم تنها بمونه.جمعی از حامیان دکتر احمدی نژاد مشهد مقدس
به نظرم باید همه از این مدیر حمایت کنیم و نزاریم حرفی که زده شهید بشه.بیایید به هم یه سایت بزنیم و نامه جمع کنیم بدیم دکتر احمدی نژاد و بیت آقا.اعضائ بسیج دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی تهران و جمعی از انجمن اسلامی مستقل
ولی اقای وزیر بخاطر مدرک ایشون رو بر نداشتند . بخاطر انتقاد بر داشتند ... الاعمال بالنیات .
نویسنده : برای فردا ; ساعت ٩:٠۱ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۱٢/٢٤
تگ ها: اخبار
comment نظرات () لینک